Haber Detayı
31 Temmuz 2020 - Cuma 07:55
 
Pütürge belediye başkanı Mikail Sülük; Kurban Bayramı mesajı
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… .Güzel haber… Pütürge belediye başkanı Mikail Sülük, Kurban Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajında Milletçe zor bir dönemden geçtiğimiz şu günlerde, milli birliğimizi ve beraberliğimize kardeşliğimize daha da büyük bir önem vermemiz gerekmektedir" dedi.
Gündem Haberi
Pütürge belediye başkanı Mikail Sülük; Kurban Bayramı mesajı

Pütürge belediye başkanı Mikail Sülük;

Kurban Bayramı mesajı...

Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Pütürge belediye başkanı Mikail Sülük şunları söyledi: "Milletçe zor bir dönemden geçtiğimiz şu günlerde, milli birliğimizi ve beraberliğimize daha da büyük bir önem vermemiz gerekmektedir. Şüphesiz her bayram olduğu gibi bu Kurban Bayramı'nda da milli ve manevi değerlerimiz etrafında bütünleşerek milletçe, dostluğumuzu, kardeşliğimizi ve dayanışmamızı güçlendireceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, her zaman olduğu gibi bu bayramda da, karşılıklı sevgi ve saygının öne çıkması, dargınların barışması ve herkesin kardeşçe kucaklaşması en büyük temennimizdir. İnşallah, hep birlikte ve huzur içerisinde bir bayram geçirmeyi rabbimden niyaz ediyorum. Bugünleri tedbir, sosyal mesafe ve maske ile aşacağız.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, takım elbise, şunu diyen bir yazı 'Nice bayramlara sağlık ve mutlulukla kavuşmanız dileklerimle " KURBAN BAYRAMINIZ MÜBAREK OLSUN Mikail Sülük Pütürge Belediye Başkanı www.puturge.bel.ir/ f 042256120'

Vaka sayılarının, binli rakamların altına düştüğü şu günlerde ikinci bir dalga yaşanmaması için devletimizin aldığı koruma önlemlerine ve yasaklara uyulmalı, salgınla topyekun mücadelenin bir parçası olunmalıdır.

Sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu mübarek günlerin ülkemize, İslam alemine ve tüm insanlığa sağlık, barış, huzur ve esenlik getirmesini diliyorum"

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Pütürge, belediye, başkanı, Mikail, Sülük;, Kurban, Bayramı, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı