Haber Detayı
03 Ocak 2019 - Perşembe 04:26
 
Rektör Aysun Bay Karabulut; 2019 Turgut Özal Üniversitesinin için parlak bir yılı olacak
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Aysun Bay Karabulut “Malatya’da yeni kurulan Turgut Özal Üniversitesi bir çok noktada atağa kalktı. 2019 bizim için parlak bir yıl olacak.”dedi.
Bilim Haberi
Rektör Aysun Bay Karabulut; 2019 Turgut Özal Üniversitesinin için parlak bir yılı olacak

Rektör Aysun Bay Karabulut 2019;

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Ali Aladağ dahil, gülümseyen insanlar, iç mekan

Turgut Özal Üniversitesinin için parlak bir yılı olacak...

Görüntünün olası içeriği: Fatih Kara, Aysun Karabulut ve Ali Aladağ, iç mekan

Malatya'nın beklediği üniversite...Turgut Özal Üniversitesi harıl harıl ilerliyor...

Turgut Özal Üniversitesi'nin genç Rektörü Prof.Dr. Aysun Bay Karabulut'la çok özel röportajı siz okurlarımız için yaptı.

2018 yılında kurulan ve kısa sürede Rektör Prof.Dr. Aysun bay Karabulut’un gayretleri ile belli bir mesafe kat eden ve kurumsallaşma anlamında beklenen hedef noktaya doğru ilerleyen  Turgut Özal Üniversitesi.
Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Aysun Bay Karabulut, 2019 yılına umutlu olarak girdiklerini belirterek, “Dileğim hedeflediğimiz noktayı 2019’da yakalamak.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Aysun Karabulut ve Ali Aladağ dahil, iç mekan
Hedefim Turgut Özal Üniversitesinin hak ettiği başarıları elde ettiği bir yeni takvim yılı olmasını diliyorum” dedi.
Üniversitenin Acil Eylem Planını gerçekleştirdiklerini, diğer aşamaların da kısa sürede tamamlanacağını söyleyen Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Aysun Bay Karabulut “Çalışmalara son sürat başladık. Turgut Üniversitesi'ni hak ettiği noktaya taşımak için gereken tüm çabayı gösteriyoruz.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, Aysun Karabulut ve Ali Aladağ dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan
Çalışmaları 3 aşamaya ayırdık, bu aşamalar acil, orta ve uzun vadeli eylem planları. Süreç ilk gün ki aşkla sürüyor.
Bundan sonra bizim işimiz geçmişe bakmak değil, geleceğe yönelik vizyonumuzu ortaya koymaktır. Gerek yönetmenlik anlamında, gerek gelişme anlamında ve gerekirse de kuşatma ilerleme anlamında başarılı çalışmalar uygulayacağız.
Bir yandan Malatya halkı ile bütünleşirken, bir yandan da kalitede çıtayı zirveye taşımak gayemizdir. Bunun üstesinde geleceğiz.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Ali Aladağ dahil, iç mekan
Malatya halkı işte benim üniversitem diyecek ve Turgut Özal Üniversitesi çiçeği burnunda olmasına rağmen çalışmalarımızla zirveye bayrağı taşıyacağız.” İfadelerini kullandı.
Turgut Özal Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Aysun Bay Karabulut  sözlerini şöyle noktaladı:
"Üniversiteler bir şehrin gelişmesine, kalkınmasına, sanayileşmesine katkı sağlayan en önemli kuruluşlardandır. Kültürel faaliyetlerin yoğunlaşmasına, bilimsel ve sanatsal etkinliklerin, sempozyumların, toplantıların, kongrelerin ve çalıştayların yapılmasına öncülük ederler. 

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Aysun Karabulut ve Ali Aladağ dahil, gülümseyen insanlar, iç mekan
Bu bağlamda şehrimizin dinamiklerini hareketlendirmek, etkinliklerle dinamizm sağlayarak; kentin gelişiminde hak ettiği konuma halkımızla birlikte taşımak ana hedefimiz olacaktır. 
Çok yönlü bir paradigma ile Turgut Özal Üniversitemizin Ulusal ve Uluslararası alanda sosyo-kültürel ve sportif çalışmaların, bilimsel aktivitelerin, sanatsal gösterilerin, sergilerin, sempozyumların, kongre ve çalıştayların yoğun bir şekilde yapıldığı bir sürecin önderliğinde yer almak suretiyle; şehrimizin turizmine, tanıtımına, el sanatlarının gelişimine, ekonomisine ve ticaretine söz ettirecek düzeyde azami katkı sağlayarak yapılması en büyük hedefimiz olacaktır.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, Ali Aladağ dahil, gülümseyen insanlar
Hep birlikte üniversitemizin ve kentimizin gelişimine katkı sağlamak ve toplumla bütünleşmek ana gayemizdir.
2019 yılı Üniversitemize, Malatya’mıza Ülkemize hayırlara vesile olsun.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Rektör, Aysun, Bay, Karabulut;, 2019, Turgut, Özal, Üniversitesinin, için, parlak, bir, yılı, olacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı