Haber Detayı
09 Ağustos 2019 - Cuma 07:16
 
Reşat Erdoğan’dan sert sözler, düzenbazlığın sorumlusu hanımefendidir
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşen İYİ Parti'nin 4. Olağanüstü Kurultayı sonrasında Reşat Erdoğan’dan sert sözler “Düzenbazlığın sorumlusu hanımefendidir.” Dedi.
Siyaset Haberi
Reşat Erdoğan’dan sert sözler, düzenbazlığın sorumlusu hanımefendidir

Reşat Erdoğan’dan sert sözler;

Düzenbazlığın sorumlusu hanımefendidir...
Milliyetgçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli'nin dün kamuoyuna İP ile ilgili açıklamalarının ardından bir açıklamada Reşat Erdoğan'dan geldi.

İP Genel Başkanı Meral Akşener’in ne zaman doğru bir şey yapacağını iddia etmişse yanlışa saptığını açıklamasında da dile getiren Reşat Erdoğan”Kıymetli basın mensupları, Değerli dava arkadaşlarım;”diye yazılı bir açıklama yapıp bakın neler dedi?
“Bildiğiniz gibi geçtiğimiz Cumartesi günü Türkiye’yi parti içi demokrasiyle tanıştırıyoruz naralarıyla İP’in dördüncü kurultayı gerçekleştirilmiştir.

Reşat Erdoğan’dan sert sözler, düzenbazlığın sorumlusu hanımefendidir
Bu güne kadar Muhterem Meral hanımefendi ne zaman doğru bir şey yapacağını iddia etmişse yanlışa sapmış, ne zaman iyi olacak demişse de hem partilileri, hem ülkücüleri hem de Türk milletini bir kötüyle tanıştırmıştır.
Muhteremin bu kongrede de GİK üyelerini çarşaf liste muhabbetiyle ve delegelerin özgür iradesiyle belirleyeceğini iddia ettiği hatta Türk siyasi tarihinde en demokratik seçim olacağını ısrarla vurguladığı hepinizin malumudur.
Ancak, bu zamana kadar bütün iddialarında olduğu gibi bu iddiasında da çarşafa dolanmış, ve çamura batmıştır.
Kendisinin seçmek istediği isimleri 110 ve 160 aralığına yerleştirerek ve bunlara oy vermeleri için teşkilatları ve delegeleri talimatlandırarak Türkiye’yi parti içi demokrasiyle tanıştırma iddiasıyla çıktığı yolda, malesef Türk milletini şeytanın bile aklına getiremeyeceği yeni bir hileyle tanıştırarak düzenbazlığın ne demek olduğunu aziz milletimize uygulamalı olarak göstermiştir.
Burada en dikkat çekici husus da bu şifreleme sisteminin FETÖ’nün başta sınavlar olmak üzere her alanda uyguladığı şifreleme sistemiyle bire bir örtüşmesidir.
Bu düzenbazlığın sorumlusu olarak her ne kadar teşkilatlardan sorumlu Genel Başkan yardımcısı  gösterilse de, gerçek mucidin muhterem hanımefendi olduğu bizim malumumuzdur.
Ülkü, dava, Türklük, Turan sloganlarıyla Ülkücülerin omuzlarına basarak çıktığı bu yolda elli yıllık ülkücü hareketin mazisine dil uzatması, ülkücülerin yetiştiği dava iklimini haydut yetiştirmekle suçlaması hezeyandan öte ap-açık kindir, nefrettir ve şanlı mazimize düşmanlıktır, ihanettir.
Bunlardan daha önemlisi, oluşturulan parti yönetiminde ve divanda yer alan bazı isimlerin, Türkiye’mizi kıskaca almak isteyen küresel güç odaklarıyla ilişkili olması İP’in nasıl bir ihanet içinde olduğunu resmetmesi bakımından oldukça önemlidir...

Reşat Erdoğan’dan sert sözler, düzenbazlığın sorumlusu hanımefendidir
Bu kurultayla aslında İP’in niye kurulduğu, kime hizmet ettiği açık bir şekilde bir kez daha ortaya çıkmıştır.
Vicdanımı en fazla rahatsız eden husussa, İP’in kurucularından ve maddi-manevi en çok katkı sağlayanlardan biri olarak böyle bir ihanet yuvasında benim de katkım olmasıdır. 
MHP Genel başkanı Devlet Bahçeli mesele koltuk meselesi değil, dava meselesi, Türkiye meselesi, milli beka meselesi diye bas bas bağırırken kulaklarımızı tıkamış olmamızdan dolayı da hem MHP ve Liderinden hem de Büyük Türk Milleti’nden şahsım adına özür diliyorum.
İP’te bir sebeple yer alan samimi bütün dava arkadaşlarımı da bu ihanet sarmalından bir an önce kurtulmalarını ve Sayın Devlet Bahçeli’nin dediği gibi MHP’nin sıcak ve aziz ikliminde buluşmalarını istirham ediyorum.
İnanıyor ve ümit ediyorum ki, ülkücüler bir kaç kişi koltuk ve makam sahibi olsun diye böyle bir ihanete asla yol vermeyecektir, hoş görmeyecektir ve bir an önce çağrıya uyarak kendine kimlik ve kişilik kazandıran Türk milletinin yegane  karargahı olan MHP’nde buluşacaktır.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Reşat, Erdoğan’dan, sert, sözler,, düzenbazlığın, sorumlusu, hanımefendidir, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı