Haber Detayı
05 Ocak 2020 - Pazar 21:12
 
Saadet Keleş; hayalini kurduğu iş yerini KOSGEB desteği ile açtı
Selçuk Dönmez…: Malatya Olay…: Son dakika…: Sıcak haber…: Malatyalı genç girişimci Saadet Keleş hayalini kurduğu iş yerini KOSGEB desteği ile açmayı başardı. Açılışa yoğun katılım oldu.
Ekonomi Haberi
Saadet Keleş; hayalini kurduğu iş yerini KOSGEB desteği ile açtı

Malatyalı Genç Girişimci Saadet Keleş;

Hayalini kurduğu iş yerini KOSGEB desteği ile açtı...


Yeşilyurt ilçesine bağlı zaviye mahallesinde Konteks Kuaför Salonu açılışı gerçekleşti. İş yerinin açılış törenine Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar,  Malatya Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Usta Gazeteci Ali Aladağ, Şehitler Derneği önceki Başkanı Ömer Çiçek, Malatya Berberler ve Kuaförler odası Başkanı Ramazan Toptaş, Yönetim Kurulu üyeleri ile kalabalık bir topluluk katıldı.
SAADET KELEŞ “HAYALİM GERÇEKLEŞTİ”


Açılış töreninde konuşan İşletme sahibi Saadet Keleş hayalini kurduğu iş yerini KOSGEB desteği ile açtık. Konteks Bayan Kuaför salonunda güzel işlere imza atarız. Burada önemli olan işinizi güzel yapmanız gerekiyor başarılı olacağımıza inanıyorum burada bizim hedefimiz 3 günlük kuaför değil’ yılların bayan kuaförü olarak sektöre hizmet etmek dedi. İşletme Sahibi Sadet Keleş Malatya’mızda yaşayan Bayanlara seslenerek sizlerinde hayalleri varsa hemen hayatta geçirin. KOSGEB desteği ile hayalleriniz gerçekleştirin şeklinde konuştu. 
RAMAZAN TOPTAŞ”İŞ YERİMİZE BOL KAZANÇLAR DİLİYORUM


Malatya Berberler ve Kuaförler odası Başkanı Ramazan Toptaş Malatya’mızda kuaförlerimizin böyle güzel salonlara sahip olmasını istiyoruz. Yeşilyurt Belediye Başkanımız Mehmet Çınar ‘ ve ekibine çok teşekkür ediyorum, açılışlarımızda bizi yalnız bırakmıyorlar. Her daim bize destek veriyorlar Malatya Berberler ve Kuaförler odası olarak başkanımız Mehmet Çınar teşekkür ediyorum Konteks Bayan Kuaför salonun açılışının hayırlara vesile olmasını diliyorum ifadelerini kullandı. 
YEŞİLYURT BELEDİYE BAŞKANI MEHMET ÇINAR


“GİRİŞİMCİLERİMİZİN HER ZAMAN YANINDA YER ALIYORUZ…”


Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, açılış töreninde şöyle konuştu: Yeşilyurt ilçemiz her geçen gün büyüyor, büyümeyle birlikte iş yerlerimizde artıyor. Kendisine güven  öz güveni  olan çalışma becerisi sanat severlerimizde artıyor biraz önce  Malatya Berberler ve Kuaförler odası Başkanı Ramazan Toptaş,  istişare ettik. Bayan Kuaförlerimizin sayısı arttı,  yavaşta bir yarışa girdiler Bizlerde Şehrimizin geliştiğini büyüdüğünü duyunca gururlanıyoruz mutlu oluyor.  Her daim kendilerini desteklediğimiz ve yanlarında olduğumu ifade ediyoruz, Bu gün güzel bir ortam’da iş yerinde buranın özellikle Aile işletmesi Sadet Keleş ve Eşi Uğur Keleş yıllardır kuaför olarak hizmet veriyor burada ailece çalışacaklar kendilerine güzel bir iş kapısı açmışlar dedi. Başkan Çınar Bize düşünce yerel yöneticiler olarak yanlarında yer aldığımızı ifade etmek Kendilerini kutluyorum tebrik ediyorum başarılar diliyorum. Helalinden bol kazançlar, Allah hayırlı etsin .”


Daha sonra iş yerinin kurdelesi kesilip açılışyapıldı.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Saadet, Keleş;, hayalini, kurduğu, iş, yerini, KOSGEB, desteği, ile, açtı,
Yorumlar
Haber Yazılımı