Şahin Demirci başkanlığında yeni bir Muhtarlar Derneği kuruldu
Haber
14 Ekim 2021 - Perşembe 15:47
 
Şahin Demirci başkanlığında yeni bir Muhtarlar Derneği kuruldu
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya Muhtarlar Derneğinin kuruluşu dolayısıyla Malatya Gazeteciler Cemiyetinde basın açıklaması yapan Yeşiltepe-Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Şahin Demirci önemli mesajlar verdi...
Yaşam Haberi
Şahin Demirci başkanlığında yeni bir Muhtarlar Derneği kuruldu

Şahin Demirci başkanlığında yeni bir;

Muhtarlar Derneği kuruldu...

Malatya’da Muhtarlar Derneği adıyla bir Dernek daha kuruldu.

Malatya Muhtarlar Derneğinin kuruluşu dolayısıyla Malatya Gazeteciler Cemiyetinde basın açıklaması yapan Yeşiltepe-Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Şahin Demirci “yerel yönetimlerin olmazsa olmazı ve Sayın Cumhurbaşkanımızın Mahalledeki temsilcisi olan biz Muhtarlar Devletimize ve Milletimize daha iyi hizmet verebilmek için Malatya Muhtarlar Derneğini kurduk. Derneğimizin kuruluş amacı Muhtarlarla ve şehri yöneten insanlarla birlik ve beraberlik içinde Mahallemize ve şehrimize hizmet etmek, sorun ve sıkıntılar noktasında birlikte hareket edip çözüm üretebilmek adına çalışmalar yapmaktır. Kurduğumuz derneğimizin şehrimize hayırlı olmasını temenni eder saygılar sunarım” dedi.

Malatya Muhtarlar Derneğinin Kurucu Başkanlığına Şahin Demirci getirilirken, Fatih Yücel, Celal Demirtaş, Orhan Ünalır, M.Fatih Gönültaş, Harun Yener , Metin Türkoğlu, Tolga Toy kurucu üye olarak görev aldılar.

Bir yazı görseli olabilir

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Şahin, Demirci, başkanlığında, yeni, bir, Muhtarlar, Derneği, kuruldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı