Haber Detayı
11 Ağustos 2019 - Pazar 19:07
 
Şahin Nalbant’ın Kurban Bayramı mesajı
Malatyalı hayırsever işadamı Şahin Nalbant’ın Kurban Bayramı mesajı: Bir Kurban Bayramına daha kavuşmanın mutluluğunu yaşamaktayız.
Gündem Haberi
Şahin Nalbant’ın Kurban Bayramı mesajı

Bayramlar, bizi biz yapan değerleri kuvvetle hatırlayacağımız, milli ve manevi değerlerin en üst seviyede yaşandığı, insanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı, sıkıntılardan uzaklaştıran, umut ve sevincimizi artıran, dostluk ve kardeşlik bağlarını güçlendiren günlerdir.
Milletimizin gelecek nesillere bırakacağı en büyük değer köklü kültür ve medeniyet geleneğinin kazandırdığı dayanışma ruhu içerisinde ailelerimizle, çocuklarımızla, komşularımızla ve milletçe idrak edeceğimiz özel bayram günleri olacaktır. 
Büyüğüyle küçüğüyle, gurbette yaşayanıyla, aile fertlerinin bir araya geldiği, özlemlerin giderilip dostlukların tazelendiği bu özel günlerin tüm Malatyalı hemşehrilerime, milletimize ve  İslam aleminde nice güzelliklere vesile olmasını temenni ediyorum.
Kurban Bayramı’nın başta gönül coğrafyamız olmak üzere tüm insanlığa barış, huzur ve esenlik getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.
Yardımlaşma, dayanışma ve şefkat duygularının zirveye ulaştığı mübarek Kurban Bayramı’na ulaşmanın heyecanı ve mutluluğu içindeyiz. Nice mutlu huzurlu bereketli bayramlar dileğimle”

Kaynak: Editör:
Etiketler: Şahin, Nalbant’ın, Kurban, Bayramı, mesajı,
Yorumlar
Haber Yazılımı