Haber Detayı
05 Şubat 2019 - Salı 14:27
 
Selahattin Gürkan; bu seçimde Türkiye rekoru Malatya’da kırılacak
Ali Aladağ...:Malatya Olay...: Malatya'da her kesimden "Olur" alan Büyükşehir belediye başkanı Selahattin Gürkan'la ayak üstü sohbet ettik...Selahattin Gürkan diyor ki "“Ben kendimi Malatya’da her aileden birisi olarak kabul ediyorum." ve ardından da şunları ekliyor...: "Bu seçimde Türkiye rekoru Malatya’da kırılacak..."
Siyaset Haberi
Selahattin Gürkan; bu seçimde Türkiye rekoru Malatya’da kırılacak

Selahattin Gürkan;

Ä°lgili resim

Bu seçimde Türkiye rekoru Malatya’da kırılacak...
Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan, 31 Mart seçimlerinde Türkiye rekorunun Malatya’da kırılacağını söyledi.
Battalgazi Belediye Başkanı ve AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin “Ben kendimi Malatya’da her aileden birisi olarak kabul ediyorum. 

selahattin gürkan ile ilgili görsel sonucu
Zaman zaman şehrin dört bir yanını ziyaret ettiğimde, halkla iç içe oluyorum.Bir ziyaretimde bir hanımefendi ‘gelir misin başkanım bir şey söyleyeceğim’ dedi. 
O zaman daha adaylıkta belli olmamış. Dedi ki ‘hakkını bize halel et, ola ki biz sana sahip çıkamazsak sen bize hakkını helal edesin’ diye çok içtenlikle güzel bir ifade kullandı. 
Malatyalılar olarak bana sahip çıktınız hepinizden Allah razı olsun. Ve hakikaten yapılan kamuoyu araştırmasında çok yüksek ölçüde teveccüh gösterdi Malatya halkı.
Bizler yönetimde şeffaflık ilkesine çok önem veriyoruz.

ali aladağ selahattin gürkan ile ilgili görsel sonucu
Denetlenebilirlik ilkesine çok önem veriyoruz. Kontrol edilebilirlik noktasında çok hassasiyet gösteriyoruz. Bizim yönetim anlayışımız temelinde katılımcı belediyecilik vardır. Katılımcı belediyeciliğin temel ilkesi de şehri yönetirken sadece belediye meclisleri ile değil, aynı zaman da sosyal taraflar diye tabir ettiğimiz sizler ve sizlerin temsil ettiği odalar, sendikalar, dernekler, kanaat ve yerel önderler, birliklerimiz, borsalarımızla birlikte yöneteceğiz. Şehir meclisinde 50 kişilik bir sektör belirlendi. Her sektörün bir temsilcisi olacak, o sektörlerin temsilcileri, kent meclisi oluşturacak. O kent meclisinin üzerinde de encümeni danış dediğimiz, danışma meclisi olacak. 7-8 kişilik bir grup ve o şekilde de şehrimizin her kesimine, her noktasına sizler vasıtası ile ulaşacağız. Sizin görüşünüzün, düşünceniz, önerinizin olmadığı bir şey bizim nezdimizde kabul görmez. Yani siyaset millet ile yapılır. Millete rağmen siyaset yaparlar, hep yarı yolda kalmışlardır. Ve sonunda da tarihin derinliğine gömülmeye mahkum olmuşlardır.

ali aladağ selahattin gürkan ile ilgili görsel sonucu
31 Mart'ta hepimiz sandığa gideceğiz. Malatya'da yaşayan 800 bin insan bizim kardeşimizdir. Hangi görüşe sahip olursa olsun, hangi düşünceye mensup olursa olsun, geçmişte hangi siyasi partiye oy vermiş olursa olsun, onların hepsi bizim kardeşimizdir. Bizim anlayışımız, ‘Yaratılanı severiz yaratandan ötürüdür’. Herkesi ziyaret edeceğiz. Türkiye rekoru Malatya'da kırılacak.”

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Selahattin, Gürkan;, bu, seçimde, Türkiye, rekoru, Malatya’da, kırılacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı