Sergen Yalçın’ın kaplanları, Abdullah Avcı’nın Kartallarına bileniyor
Haber
11 Aralık 2019 - Çarşamba 02:37
 
Sergen Yalçın’ın kaplanları, Abdullah Avcı’nın Kartallarına bileniyor
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Rıza Çalımbay’ın Yiğidolarına mağlup olan Sergen Yalçın’ın kaplanları deplasman da oynayacağı Abdullah Avcı’nın kartallarına bileniyor.
Spor Haberi
Sergen Yalçın’ın kaplanları, Abdullah Avcı’nın Kartallarına bileniyor

Sergen Yalçın’ın kaplanları;

Resim

Abdullah Avcı’nın Kartallarına bileniyor...

Resim
BtcTurk Y.Malatyaspor'da Beşiktaş maçı hazırlıkları başladı. Teknik Direktör Sergen Yalçın yönetiminde yapılan antrenmana Sivasspor maçında sakatlanan ve yapılan kontrollerde çapraz bağlarında yırtık tespit edilen Eren Tozlu ile boğaz enfeksiyonu olan F.Farnolle katılmadı.

Resim
Kaplanlar çalışmalarını hafta boyu devam ettirecek.

Resim

NİCE YILLARA...

Resim

MALATYA VE SİVAS PFDK’YA SEVK EDİLDİ…

İşte TFF'den yapılan açıklama:

1- BTC TURK YENİ MALATYASPOR Kulübü'nün 07.12.2019 tarihinde oynanan BTC TURK YENİ MALATYASPOR-DEMİR GRUP SİVASSPOR Süper Lig Cemil Usta Sezonu müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 53. maddesi PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

2- DEMİR GRUP SİVASSPOR Kulübü'nün 07.12.2019 tarihinde oynanan BTC TURK YENİ MALATYASPOR-DEMİR GRUP SİVASSPOR Süper Lig Cemil Usta Sezonu müsabakasındaki "çirkin ve kötü tezahüratı" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 53. maddesi uyarınca ve "saha olayları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 52. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Sergen, Yalçın’ın, kaplanları,, Abdullah, Avcı’nın, Kartallarına, bileniyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı