Haber Detayı
01 Temmuz 2017 - Cumartesi 19:28
 
Sevilen sanatçı Mine Kuş ; Yeni Sezona Yeni Projelerle Girecek
Hidayet Özpolat...:Malatya Olay...: Sevilen sanatçı, yeni projeler üzerinde çalışıyor Türk Halk Müziği Sanatçısı Mine Kuş Yeni Proje ve Albümüyle Yeni Yayın Döneminde Hayranlarının Karşısına Çıkacak. Mine Kuş bir çok televizyondan da program teklifi alan bir sanatçı...
Sanat Haberi
Sevilen sanatçı Mine Kuş ; Yeni Sezona Yeni Projelerle Girecek

THM Sanatçısı Mine Kuş ; Yeni Sezona Yeni Projelerle Girecek

Türk Halk Müziği Sanatçısı Mine Kuş Yeni Proje ve Albümüyle Yeni Yayın Döneminde Hayranlarının Karşısına Çıkacak.

mine kuş ile ilgili görsel sonucu

Türk Halk Müziği’nin yeni  Sesi ve  Türkülerin Sultanı olarak görülen Mine Kuş  yaptığı açıklamada Eylül ayında başlayacak Yeni Sezona fırtına gibi gireceğini İzleyenleri ve Dinleyenlerinin karşısına yeni Albüm ve Yeni Projelerle çıkacağını söyledi. 

Özel  bir Televizyon Kanalında  "Mine Kuş ile duyguların dili" adlı Türkü Programı ile Türkü Severlerin karşısına çıkan Mine Kuş Yeni Yayın Döneminde Farklı Formatta bir Programla sevenlerinin karşısına çıkacağını söyledi.  Türk Halk Müziğinin Yeni Sultanı Mine Kuş ayrıca yeni çıkaracağı Albüm ile özellikle Türkü Sevenlerin Merakla bekleyeceği bir birinden değerli eserlerin yer alacağı albümünün Eylül ayı itibarıyla Müzik Marketlerde ki yerini alacağını belirtti.  Çok değerli Üstatlarla çalıştığını belirten Mine Kuş yeni albümü ile birlikte genç kuşaklarında Türkü dinleyeceğini  ve Türküleri seveceğini söyledi.

Türkülerin Sultanı Mine Kuş Yaz Sezonunda Festival ve Yurt Dışı Programlarının Yoğun olduğunu belirterek , yeni sezonuyla  birlikte özellikle Doğu ve Güneydoğu başta olmak üzere Türkiye’nin her bölgesine bazı Sosyal Sorumluluk Projeleri ile Türkü sevenleri ile buluşacağız dedi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Sevilen, sanatçı, Mine, Kuş, ;, Yeni, Sezona, Yeni, Projelerle, Girecek,
Yorumlar
Haber Yazılımı