Silah, Dolandırıcılık, Eşlerin bıçak teşhiri ve altınları alıp evi terk etti
Haber
31 Temmuz 2021 - Cumartesi 16:58
 
Silah, Dolandırıcılık, Eşlerin bıçak teşhiri ve altınları alıp evi terk etti
İzzettin Çiçek…:Malatya Olay…: Son dakika Sıcak haber… Malatya’da son 24 saat içerisin de meydana neler geldi… Silah, Dolandırıcılık, Eşlerin bıçak teşhiri ve altınları alıp evi terk etti
Asayiş Haberi
Silah, Dolandırıcılık, Eşlerin bıçak teşhiri ve altınları alıp evi terk etti

Silah, Dolandırıcılık,

Eşlerin bıçak teşhiri ve altınları alıp evi terk etti

Polis bir çok olayı aydınlattı.

Emniyet Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmaların işte ayrıntıları…

SİLAH VE VE HAP…· 1 adet tabanca, 15 adet fişek, 9 adet hap ele geçirilmiş

DOLANDIRICILIK BİRİ GÜRCİSTAN’DA…· 2019 ve 2020 yıllarında meydana gelen nitelikli dolandırıcılık konusu ile ilgili hurda ihalesine giren müştekilere şüpheli şahıslar iyi bir kar payı vaat ederek toplamda 2.300.000 TL’lik alış veriş yapılır ve para hesaplarına aktarır olayla ilgili şikâyet üzerine yapılan çalışmada Şüphelinin birinin Gürcistan’da olduğu üç şüphelinin ilimiz dışında olduğu tespit edilmiş, bir şüpheli ise yakalanarak tahkikata başlanmıştır.

ALTINLARI ALIP EVDEN AYRILDI…· Müşteki kendisine ait olduğunu beyan ettiği 9 adet Cumhuriyet altınını imam nikâhlı eşinin alıp evden dönmemek üzere ayrıldığını beyanla davacı ve şikâyetçi olur, şüpheli yakalanarak tahkikata başlanmıştır.

EŞLER KESİCİ ALETLE…· İnönü Caddesinde bir ikamette aile içi tartışma sonucu eşlerin kesici alet ile birbirlerine teşhirde bulunmaları üzerine kesici alet muhafaza altına alınmış ve eşler Aile İçi Şiddet Büro Amirliğine intikal ettirilerek tahkikata başlanmıştır.

45 TL ÇALDILAR…· Fahri Kayahan Bulvarında bulunan bir petrol istasyonunun oto yıkama kısmında bulunan bozuk para kutusunu kırarak içerisindeki 45 TL bozuk parayı çalan iki şahıs yakalanmış tahkikata başlanmıştır.

BORU HIRSIZLIĞI…· Halep Caddesinde bir inşaattan 100 adet sıhhi tesisat borusunu çalınması olayının faili meçhul iki şüphelisi tespit edilerek yakalanmış tahkikata başlanmıştır.

KAYISI HIRSIZLARI…· Akçadağ’da meydana gelen üç ayrı kayısı hırsızlığı olayı ile ilgili olaya karışan araç ve şüpheli tespit edilerek İlçe jandarma ekiplerine bilgi verilmiştir.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Silah,, Dolandırıcılık,, Eşlerin, bıçak, teşhiri, ve, altınları, alıp, evi, terk, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı