Haber Detayı
23 Haziran 2018 - Cumartesi 13:35
 
Sivas Valisi Davut Gül, Bölge İllerin Medya Temsilcilerini Ağırladı
Vahap Güner…:Malatya Olay…: Son dakika...Sıcak haber...: Başbakanlık Basın - Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü tarafından ilimizde organize edilen 'Medya Buluşması Toplantısı'na Samsun, Kayseri, Tokat, Malatya, Yozgat ve Erzincan illerinden çok sayıda gazeteci katıldı.
Gündem Haberi
Sivas Valisi Davut Gül, Bölge İllerin Medya Temsilcilerini Ağırladı

Sivas Valisi Davut Gül, Bölge İllerin Medya Temsilcilerini Ağırladı
Basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya gelen Sivas Valisi Davut Gül, "Hepinizi şehrimize hoş geldiniz, sizleri Sivas'ta ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Bizler aynı bölgenin insanlarıyız. Birbirimizin rakibi değil, şehirler olarak birbirilerimizi tamamlayanlarız. Her ilin ayrı bir özelliği var. Bu bölgede yapmamız gereken komşularımızla ilişkilerimizi en üst seviyeye çıkarmak." dedi.


Sivas’ta bulunan Kangal Balıklı Kaplıca, Ulu Cami ve Yıldız Dağı Kayak Merkezi gibi yerlerin görülmesi gerektiğini kaydeden Gül, "Yıldız Dağı'nın yol bağlantısı tamamlandığında komşu illerimiz rahat bir şekilde Sivas'a gelebilecekler.

Spor alanında da özellikle birbirimizle futbol müsabakası yaparken bunu bir festival havası dönüştürmemiz gerekiyor. Bu duygu ve düşüncelerle hepinize katılımlarınızdan dolayı şükranlarımı sunuyorum." şeklinde konuştu. 

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Sivas, Valisi, Davut, Gül,, Bölge, İllerin, Medya, Temsilcilerini, Ağırladı,
Yorumlar
Haber Yazılımı