Haber Detayı
18 Eylül 2019 - Çarşamba 19:11
 
Tarih yazan Akçadağ’da belediye başkanı Ali Kazgan'a destek çığ gibi
Ali Aladağ-Hasan Eryılmaz…:Malatya Olay…:Malatya Öz Haber…: Son dakika… Günün gündemi… Akçadağ…Tarih yazan ilçe…Akçadağ ilklere imza atan üstü açık siyaset okulu…Malatya'nın Akçadağ Belediye Başkanı Ali Kazgan'a ilçe halkının desteği çığ gibi büyüyor.
Gündem Haberi
Tarih yazan Akçadağ’da belediye başkanı Ali Kazgan'a destek çığ gibi

Tarih yazan Akçadağ’da;

Belediye başkanı Ali Kazgan'a destek çığ gibi...
Akçadağ’da Bağımsız Belediye Başkanı Adayı olarak girdiği 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’ni kazanıp, Akçadağ Belediye Başkanlığına seçilen Ali Kazgan'a Akçadağlıların desteği sürüyor.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Ali Aladağ dahil, ayakta duran insanlar, ayakkabılar ve açık hava
Gazeteciler Ali Aladağ ve Hasan Eryılmaz'ın konuşan Akçadağlılar; Başkan Kazgan'a desteklerinin sürdüğünü belirterek;"Başkan Kazgan Mart 2014'de borç batağı içerisinde olan personel maaşını dahi ödeyemeyen en kaz olarak devir aldığı Akçadağ belediyesini toparlayarak bir kurum haline getirdi.

Bunun yanı sıra bir çok hizmetleri de ilçemize kazandırdı.31 Mart seçimleri sonrasında yeniden başkan olarak seçtiğimiz Kazgan'dan bizler memnunuz.Bazı sözde Akçadağlılar başkanın başarısız olması için yoğun mesai harcıyor bizler bunlarında farkındayız.Akıntıya karşı kürek çekilmez, dün olduğu gibi yarında başkanımızın yanındayız başkanın Akçadağ'ımıza çok daha güzel hizmetler yapacağına inancımız tam." diye konuştular…

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Tarih, yazan, Akçadağ’da, belediye, başkanı, Ali, Kazgan'a, destek, çığ, gibi,
Yorumlar
Haber Yazılımı