Teoman Mutlu; Başkan adaylığı için Ahmet Köse’yi işaret etti
Haber
29 Temmuz 2020 - Çarşamba 22:08
 
Teoman Mutlu; Başkan adaylığı için Ahmet Köse’yi işaret etti
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… . Sıcak haber… Malatyaspor USA Başkanı Teoman Mutlu “Büyük Malatyaspor Camiası” na seslendi ve ardından da başkan adaylığı için Ahmet Köse’yi işaret etti.
Spor Haberi
Teoman Mutlu; Başkan adaylığı için Ahmet Köse’yi işaret etti

Teoman Mutlu;

Başkan adaylığı için Ahmet Köse’yi işaret etti...

Malatyaspor USA Başkanı Teoman Mutlu yaptığı açıklamada taraftarlara seslendi ve ardından da Köse’yi işaret edip” şunları söyledi:

“Dünya Reklam pazarının 80 ini karşılayan futbol, taraftarların sevgi seli yanında, önemli bir sektör haline dönüşmüştür.

Kabul edersiniz ki, sektörler ortaya konacak bütçeler yanında, önemli sistem adamlarını da yanında barındırmaktadır.

Sistem özellikle futbolda doğru işler ise önemli bir katma değeri de içinde barındırabilecek güce sahiptir. Sadece bütçelerin yönetilmesi ile de değil, doğru bir alt yapı modeli, reklam, pazarlama ve halkla ilişkiler ile bir bütün olacaktır..

İşte bu Bütünü içine alan Büyük Fotoğrafı iyi bilen, coğrafyanın insan şartlarına hakim, içimizden biri olarak kendini geliştiren, Bahçeşehir Üniversite si ve Uğur Okulları Ceo’su, USA Malatyaspor futbol takımı, yönetim kurulu üyem, Amerika'daki Türk iş dünyasında fazlası ile karşılığı olan Değerli Dostum Ahmet Köse’nin girdiği Yeni Malatyaspor Başkanlık yolunda kendisini  yürekten kutluyorum....

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Teoman Mutlu dahil, ayakta duran insanlar, okyanus, takım elbise ve açık hava

Dünyada Önemli Futbol takımları, örneklerini incelediğimizde artık Profesyonellerin yönettiği takım sayılarının önemli bir yer kapladığını hep birlikte görmekteyiz. Paranın Yönetilmesi ve ortaya konan "Piyerin" karşılığı ise başarıdır ve bu mutlaka sahaya yansıyacak BÜYÜK MALATYASPOR taraftarları ise bir daha kötü rüyalar görmeyecektik.

Biz Malatyalı İş İnsanları olarak uzaktan her zaman Malatya yı fazlası ile yaşıyoruz ve bu şehrin hiç bir olayına duyarsız kalamayız. Şehirde yaşanan olumsuz bir olay bizleri de derinden üzdüğünün bilinmesini isterim. Son hafta yaşanan küme düşme sancısını içimizden hissederek, bu kararları ortak bir platformda birleşerek  alma gereksimini uygun gördük. Yapılan istişareler ve gelinen süreçte iş dünyasında katma değeri olan, Dostum, Amerika'da kader birliği yaptıgım değerli Hemşehrim , Ahmet Köse'nin Büyük Malatyaspor projesini yürekten destekliyor ve Malatya spor Camiasına Sayın Köse'nin yanında olduğumun bilinmesini istiyorum.. Gün Birlik ve Beraberlik Günüdür, bu şehrin Vizyonel bir yapıya ihtiyacı vardır. Tüm değerlerin bu vizyon ve birliktelik ile bir arada olmasının şehrin her anlamda büyümesine katkı sunacağı kanaatiyle.. Başarılar Dilerim.... “

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Teoman, Mutlu;, Başkan, adaylığı, için, Ahmet, Köse’yi, işaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı