Haber Detayı
18 Mayıs 2019 - Cumartesi 17:13
 
Teoman Mutlu; Bizlere düşen Başkanımızın yanında olmak
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… E.Y.Malatyaspor başkanlığı için ismi sürekli gündem de olan Malatyaspor USA Başkanı Teoman utlu “Bizlere düşen Başkanımızın yanında olmak ve ona destek vermektir “dedi.
Spor Haberi
Teoman Mutlu; Bizlere düşen Başkanımızın yanında olmak

Teoman Mutlu;

Bizlere düşen Başkanımızın yanında olmak...
 Yeni Malatyaspor Başkanlığına aday olmayacağını açıklayan Teoman Mutlun şu açıklamada bulundu:
“Çok Değerli Büyük Malatyaspor Taraftarları ;
“Öncelikle hemşehrilerimin Mübarek Ramazan ayının hayırlarla dolu geçmesini diler, şimdiden Ramazan Bayramınızı kutlarım. Yakın bir tarihte adımın Haber sitelerinden ve sosyal medya üzerinden sıkça Evkur Yeni Malatyaspor Başkanlığı için geçtiğini hep birlikte görüyoruz. 
Dünya üzerinde yaşayan tüm Malatya`li hemserilerimi içine alan en önemli sivil toplum örgütünde adımın geçmesi beni onurlandımış ve gururlandırmıştır. Son günlerde sosyal medya hesaplarım instagram, tweeter , Facebook sayfalarında yazılan yazılar ve atılan mesajlardan dolayı sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ancak bu önemli sivil toplum grubuna karşı verilecek sorumluluğun karşılığında içinde bulunduğum is dünyasının hacmi ve yoğun temposu sebebi ile bu özel göreve talip değilim. Bunu da belirtmekte fayda buluyorum.

ali aladağ teoman mutlu ile ilgili görsel sonucu

iş dünyasının bireyleri olarak bizlerin yönetimlere talip olma yerine şehrin amatör sporuna verilecek desteğin daha önemli olduğu kanısı taşıyorum. Ve Malatya İdmanyurdu Spor Kulübü ne vermiş olduğumuz katkı ve destekler ile zaten biz Malatya Futboluna önemli bir destek sunuyoruz. Kaldı ki çok değerli YMS Yönetim Kurulu Başkanımız ve yönetim kurulu üyeleri, son 3 yılda yaptıkları ile adlarını altın harfler ile Türk futbolunun en değerli yerlerine yazdırmışlardır. 
Bizlere düşen Başkanımızın yanında olmak ve ona destek vermektir. Bu bağlamda şehrin en önemli sivil toplum gurubuna tüm Malatyalılara desteğe bekler kongremizin hayırlı olmasını temenni ederim...”

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Teoman, Mutlu;, Bizlere, düşen, Başkanımızın, yanında, olmak,
Yorumlar
Haber Yazılımı