Haber Detayı
12 Aralık 2019 - Perşembe 23:36
 
Tıp Fakültesinin ilk mezunları yıllar sonra bir araya geldi...
Ali Murat Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya İnönü Üniversitesi Tıp Fakültesinin ilk mezunları yıllar sonra bir araya geldi.İlk mezunların buluşmasında heyecan doruktaydı.
Sağlık Haberi
Tıp Fakültesinin ilk mezunları yıllar sonra bir araya geldi...

Tıp Fakültesinin ilk mezunları;

Yıllar sonra bir araya geldi...


İnönü Üniversitesi Turgut Özal Kültür Merkezinde düzenlenen programa, Üniversitesi Tıp Fakültesinin ilk mezunları,  aileleri ve akademisyenler katıldı.


Yıllar sonra birbirini gören ilk mezunlar, duygu dolu anlar yaşadı. Yıllar sonra gerçekleşen buluşma da Dekan Prof.Dr. Mahmut Durmuş, Başhekim Prof.Dr. Ali Beytur, tıp fakültesinin ilk mezunlarıyla bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını ifade ettiler.


Son yıllarda güzel işlere imza attıklarını ancak bunların yeterli olmadığını belirten Dekan Durmuş ve Beytur, fakülteyi daha ileri taşımak için çalıştıklarını aktarıp “Malatya ve ülke sağlığına katkılarından dolayı fakültenin ilk mezunlarına teşekkür ediyoruz. “dediler
HER YIL AYNI TARİHTE BULUŞMA…
Tıp Fakültesi mezunları bundan sonra her 12 Aralık’ta buluşma kararını da aldılar.
DR.HÜLYA ALADAĞ SAHNE ALDI…


Prof.Dr. Murat Aladağ’ın eşi, Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Hülya Aladağ, hekimliğin yanı sıra sahne de de sesi ile tam puan aldı.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Tıp, Fakültesinin, ilk, mezunları, yıllar, sonra, bir, araya, geldi...,
Yorumlar
Haber Yazılımı