Haber Detayı
17 Ekim 2019 - Perşembe 17:49
 
TSO Başkanı Sadıkoğlu; Malatya’ya hizmetin siyaseti olmaz
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Güzel Haber… TSO Başkanı Sadıkoğlu Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti ve burada yaptığı açıklamada “Malatya’ya hizmetin siyaseti olmaz”
Ekonomi Haberi
TSO Başkanı Sadıkoğlu; Malatya’ya hizmetin siyaseti olmaz

TSO Başkanı Sadıkoğlu;

Malatya’ya hizmetin siyaseti olmaz...


Malatya Gazeteciler Cemiyetine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Malatya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, “Malatya’ya hizmetin siyaseti olmaz, hep birlikte ortak değerlerde bulunarak hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.


Malatya Gazeteciler Cemiyetinin Haydar Karaduman gibi önemli bir değerini kaybettiğini, ancak yol arkadaşlarının aynı yolda göreve devam edeceklerine inandığını ifade eden Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Oğuzhan Ata Sadıkoğlu, “Rahmetli Karaduman’ın yerine yol arkadaşlarının geldiğini görüyoruz ve bundan da mutlu oluyoruz. TSO olarak Cemiyetimizin yanındayız. Cemiyet, İletişim Fakültesi ve TSO olarak basın kuruluşlarımızın ihtiyacı olan yeni teknolojiye uygun ihtiyaç duyulan elemanlar yetiştirmeliyiz. Gerekirse bu gençlerin staj ücretlerini de TSO olarak üstlenebiliriz.

Basınımızın yanında olacağız, onlarla sorunlarımızı çözeceğiz. Göreve geldiğimizden bu yana Organize Sanayi bölgesine çektiğimiz yatırımlarla yaklaşık 5 bin istihdam sağladık. Bunu daha da artırabiliriz. Malatya’ya hizmetin siyaseti olmaz, hep birlikte sorunların üzerine gitmeliyiz. Malatya’ya mevcut uçak seferleri yakışmıyor, iş adamları Malatya’ya uçak bulamıyoruz diye dert yanıyor. Bu sorunu çözmeliyiz” diye konuştu.


Malatya Gazeteciler Cemiyetinin 1989 yılında TSO’nun destekleriyle kurulduğunu anlatan ifade eden MGC Başkanı Vahap Güner “TSO Başkanı ve yönetimine teşekkür ediyoruz. Malatya’ya hizmet için çaba sarf ediyor. Cemiyetimizin projelerine her zaman destek oldular. Kendisine yeni prjeler konusunda vereceği destekler içinde teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

HABERİN FOTOĞRAFLARI:

Yılmaz Yaşar

İbrahim Yoldaş

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: TSO, Başkanı, Sadıkoğlu;, Malatya’ya, hizmetin, siyaseti, olmaz,
Yorumlar
Haber Yazılımı