Haber Detayı
25 Haziran 2020 - Perşembe 03:18
 
Tüfenkci ve Gürkan Ankara’da; Spor Bakanı Kasapoğlu ile bir araya geldi
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’dan başkent çıkartması…Malatya Büyükşehir belediye başkanı Gürkan’la önceki Bakan Tüfenkcci çeşitli ziyaretler yaptı.
Gündem Haberi
Tüfenkci ve Gürkan Ankara’da; Spor Bakanı Kasapoğlu ile bir araya geldi

Tüfenkci ve Gürkan Ankara’da;

Resim

Spor Bakanı Kasapoğlu ile bir araya geldi...

Gümrük ve Ticaret önceki Bakanı Bülent Tüfenkci, Malatya Büyükşehir belediye başkanı Selahattin Gürkan,  Ankara’da bugün gün boyu çeşitli ziyarette bulundular.

Tüfenkci ve Gürkan, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu ile bir araya geldi.

Resim

GÜRKAN NE DEDİ?

Malatya Büyükşehir belediye başkanı Selahattin Gürkan “AK Parti MKYK Üyemiz ve Malatya Milletvekilimiz Bülent Tüfenkci ile birlikte Gençlik ve Spor Bakanımız Dr. Mehmet Kasapoğlu Beyfendiyi ziyaret ettik. Sayın Bakanımıza ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ediyorum.”dedi.

EMNİYET GENEL MÜDÜRÜ’NE ZİYARET…

Resim

Malatya’nın Başkanı Gürkan ziyaretle ilgili şu açıklamayı yaptı:

“AK Parti MKYK Üyemiz ve Malatya Milletvekilimiz Bülent Tüfenkci ile birlikte Emniyet Genel Müdürümüz Mehmet Aktaş beyfendiyi ziyaret ettik. Kendilerine misafir perverliğinden dolayı teşekkür ediyorum.”

KAZANCIOĞLU İLE BULUŞMA…

Resim

Malatya’nın Başkanı Gürkan bu ziyaretle ilgili de şunları söyledi: “TCDD Taşımacılık A.Ş Genel Müdür Yardımcısı hemşehrimiz Fikret Şinasi Kazancıoğlu’nu ziyaret ettik. Malatyamız ile alakalı istişarelerde bulunduk. Kendilerine misafir perverliği için teşekkür ediyorum.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Tüfenkci, ve, Gürkan, Ankara’da;, Spor, Bakanı, Kasapoğlu, ile, bir, araya, geldi,
Yorumlar
Haber Yazılımı