Haber Detayı
02 Kasım 2018 - Cuma 00:45
 
TÜMSİAD Başkanı Gümüş ve Yönetiminden Başsavcı Sarvan’a Ziyaret
TÜMSİAD Başkanı Gümüş ve yönetiminde Başsavcı Sarvan’a ziyaret Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya a…: Son dakika…Sıcak haber…: Kısa adı TÜMSİAD olan Tüm Sanayici İş Adamları Derneği başkan ve yönetimi Malatya Şubesi yönetimi, Malatya Cumhuriyet Başsavcılığı görevine atanan Muhammet Savran’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Yaşam Haberi
TÜMSİAD Başkanı Gümüş ve Yönetiminden Başsavcı Sarvan’a Ziyaret

Bugün gerçekleşen ziyarette ilk olarak söz alan TÜMSİAD Malatya Şube Başkanı Murat Gümüş, “Bugün Cumhuriyet Başsavcımıza yeni atanmasından dolayı hem hoş geldiniz hem de, hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Daha önce görev yaptığı yerlerde, güzel işler yapan, güler yüzlü, halkla iççe olan bir savcının Malatya’ya atanmasından dolayı, herkes bize ‘çok şans lısınız’ diyor.

İnşallah kendileri Malatya’da güzel işler yapacaktır” ifadelerini kullandı. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Cumhuriyet Başsavcısı Muhammet Savran ise, “Bize nezaket gösteren ve ziyaret eden TÜMSİAD heyetine huzurlarınızda teşekkür ediyorum. Vatanın her tarafı bizim için kutsal, kaderin bize biçtiği rolü her taraf da ifade etmeye çalışıyoruz.

Kader bizi bu kez Malatya’ya savurdu. Malatya’da adalete hizmet e elimizden geldiği kadar katkı vermeye çalışacağız.”dedi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: TÜMSİAD, Başkanı, Gümüş, ve, Yönetiminden, Başsavcı, Sarvan’a, Ziyaret, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı