Türk futbolunda bir usta…Osmanlıspor Başkanı Mehmet Emin Katipoğlu
Haber
14 Mayıs 2020 - Perşembe 23:03
 
Türk futbolunda bir usta…Osmanlıspor Başkanı Mehmet Emin Katipoğlu
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Türk futbolunda bir usta…Osmanlıspor Başkanı Mehmet Emin Katipoğlu, ilk röportajı Malatya Olay gazetesine yaptı…
Spor Haberi
Türk futbolunda bir usta…Osmanlıspor Başkanı Mehmet Emin Katipoğlu

Türk futbolunda bir usta…

Osmanlıspor Başkanı Mehmet Emin Katipoğlu...

Türk futbolunda Usta Başkan olarak tarihe adını yazdıran Osmanlıspor Başkanı Mehmet Emin Katipoğlu “Göreve iş yapmaya Türk futboluna katkı sunmaya, Osmanlıspor’umuzu da hak ettiği layık olduğu yere taşımaya geldik.”dedi.

Osmanlıspor Başkanı Mehmet Emin Katipoğlu, Ali Aladağ’la bugün Paşaköşkü İsmetpaşa Caddesindeki Evsam Züccaciye’de bir araya geldi. Katipoğlu ve Aladağ’ın buluşmasında Hasan Katipoğlu, Vahap Erdemci ve Samet Katipoğlu’da yer aldı…

1980 öncesinde başlayan ve yıllardır devam eden dostluk Samet Katipoğlu tarafından ölümsüzleştirildi.

Osmanlıspor Başkanı Mehmet Emin Katipoğlu “Hiç kimseyi ayrıştırmadan, dışlamadan geleceğe iyi bir yolculuk yapmak tek hedefimiz.

Koronavirüs’le Türk futbolunda yeni bir dönemin başladı. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Sorunlar ne oldu nasıl olacak dersek bunun altından çıkamayız. Kimse merak etmesin, Biz görevimize 4 elle koyulduk. Sportif, ekonomik ve itibar anlamında, kurumsallaşma anlamında da bambaşka bir yolculuk başlayacak. Herkes emin olsun biz bura da çok güzel işler çıkartacağız. Bütün camia ile birlikte yürüyeceğiz. İşimizin kolay olmadığını biliyoruz ama büyük bir tecrübe ile buradayız. Bu tecrübe hem kulübümüze hem camiaya hem Türk futboluna çok büyük şeyler katacaktır.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Türk, futbolunda, bir, usta…Osmanlıspor, Başkanı, Mehmet, Emin, Katipoğlu,
Yorumlar
Haber Yazılımı