Haber Detayı
10 Ocak 2019 - Perşembe 19:09
 
Türk Kızılay’ı Malatya Şube Başkanı Umut Yalçın’dan kan bağışı daveti var
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Türk Kızılay’ı Malatya Şube Başkanı Avukat Umut Yalçın’dan Malatyalılara kan bağışı yapmaları için davet var."Sende kan bağışı yap ve hayat kurtar."
Sağlık Haberi
Türk Kızılay’ı Malatya Şube Başkanı Umut Yalçın’dan kan bağışı daveti var

Türk Kızılay’ı Malatya Şube Başkanı;

umut yalçın ile ilgili görsel sonucu

Avukat Umut Yalçın’dan kan bağışı daveti var...

Türk Kızılay’ı Malatya Şube Başkanı Av. Umut Yalçın yaptığı açıklamada, kan bağışının önemine dikkat çekip şu davette bulundu:
“ Kış şartlarının ağır olması sebebi ile Türkiye genelinde her gün 1300 hastahanemize 9.000 civarında kan ulaştırmak ve hastalarımıza derman arayışında bulunmak zorundayız. 


 
Kış şartları sebebi ile kan bağışlarımızın düşmesinden ötürü tüm faaliyetlerimizde yanımızda olan ve minnettar olduğumuz sizlerin bu aşamada da desteklerinize ihtiyacımız var.


 
Kar kış demeden Malatya ilinde Kan bağışı ve Kök Hücre Bağışı almak için çaba gösteren Kızılay ekiplerimize gerek bireysel anlamda gerekse kurumsal anlamda destek sağlamanızı ve kurumlarınızda kan bağışı organizasyonları gerçekleştirmek arzusundayız. 

Bu sebeplerle sizlerden bu konuda destek istediğimizi saygılarımızla arz ve talep ederiz.  Kurumsal Kan Bağışı organizasyonları için iletişim bilgilerimiz .Sami Selim Yavuz Gsm: 05300686484

Desteklerinizi saygılarımızla arz ve talep ederiz.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Türk, Kızılay’ı, Malatya, Şube, Başkanı, Umut, Yalçın’dan, kan, bağışı, daveti, var,
Yorumlar
Haber Yazılımı