Haber Detayı
07 Haziran 2018 - Perşembe 18:02
 
Türk Kızılay'ın Malatyalı Başkanı Dr. Kerem Kınık baba ocağında
Ali Aladağ...:Malatya Olay...: Son dakika... Sıcak haber... Kızılay’ın Malatya’da gerçekleştireceği İftar Programına katılmak üzere baba ocağına gelen Türk Kızılayı Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık çeşitli ziyaretlerde bulundu.
Yaşam Haberi
Türk Kızılay'ın Malatyalı Başkanı Dr. Kerem Kınık baba ocağında

TÜRK KIZILAY'IN BAŞKANI DR. KEREM KINIK BABA OCAĞINDA...

Türk Kızılay Başkanı Dr. Kerem Kınık baba ocağı Malatya'da.

Malatya'ya gelen Türk Kızılay'ı Başkanı Dr. Kerem Kınık, çeşitli programlara katılıp ziyaretlerde bulundu.

Kızılay’ın gerçekleştireceği iftar programından dolayı Malatya’yı ziyaret ettiklerini belirten Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, “Malatya’da olmak, Anayurt’ta, Ata Yurdunda olmak çok güzel. Malatya’ya Kızılay’ın yapacağı sosyal faaliyetleri de burada değerlendirme imkânı bulduk. Malatya gerçekten Kızılay hareketine, insani yardım hareketine katkısı çok büyük. Malatya iyiliği ve hamiyetperverliği ile bilinen, yardımlaşmayı seven ve yoksulun halinden anlayan bir şehrimiz.

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, Ahmet Kızılay dahil, oturan insanlar

Ayrıca Malatya sahip olduğu coğrafi konum itibariyle de bu bölgede bir merkez konumundadır. Bizim için burada ciddi bir sosyal hizmet kapasitemiz bulunmakta. Kan merkezimiz bulunmakta. Malatya’da bazı yatırımlar da gerçekleştireceğiz. Vagon Onarım Fabrikamızın Afet ve Barınma Sistemleri Fabrikasına dönüştürülmesi sürecinde sona yaklaşıldı. Nasip olursa hem bu yatırımımız hem de aynı tesis içerisinde kurmayı hedeflediğimiz Malatya’nın geneline hizmet edecek bir Lojistik Merkezi kurma niyetimiz bulunmakta. Her zaman bizleri güler yüzlü olarak karşılıyorsunuz bu anlamda da teşekkür ediyorum” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Ahmet Kızılay dahil, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Ahmet Kızılay dahil, takım elbise ve iç mekan

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Türk, Kızılay'ın, Malatyalı, Başkanı, Dr., Kerem, Kınık, baba, ocağında,
Yorumlar
Haber Yazılımı