Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfından Cemiyete Ziyaret
Haber
26 Mart 2021 - Cuma 17:20
 
Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfından Cemiyete Ziyaret
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Türk Silahlı Kuvvetler Güçlendirme Vakfı Malatya Şubesi Yönetimi, Malatya Gazeteciler Cemiyetine Hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Gündem Haberi
Türk Silahlı Kuvvetleri  Güçlendirme Vakfından Cemiyete Ziyaret

Türk Silahlı Kuvvetleri  Güçlendirme Vakfından;

Cemiyete Ziyaret...

TSK Güçlendirme Vakfından Cemiyete Ziyaret

Türk Silahlı Kuvvetler Güçlendirme Vakfı Malatya Şube Başkanı Vahap Altınok, Başkan Yardımcısı Uğur Tütüncü, Genel Sekreter Ali İhsan Öztürk (Ayrıca Gazeteciler Cemiyeti Üyesi) ve  Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Vaizoğlulları, hafta sonunda kongresini yapan Malatya Gazeteciler Cemiyeti yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. MGC Başkanı Vahap Güner, Cemiyete olan ilgi ve desteğin kendilerini gurulandırdığını belirterek "Cemiyetimize gösterdiğiniz ilgi nedeniyle sizlere teşekkür ediyoruz. Malatya Basınının bir araya getirmek için, dayanışma ve güçbirliği için kolları sıvadık" dedi. 

Türk Silahlı Kuvvetler Güçlendirme Vakfı Malatya Şube Başkanı Vahap Altınok, Malatya basınının güzide kuruluşunu ziyaret etmekten onur duyduklarını belirterek "Rahmetli Haydar Karaduman'la belli yere gelen Gazeteciler  Cemiyeti Malatya'ya önemli hizmetler vermiştir. Bu gün yeni  Yönetimi kutlamaya ve başarılar dilemeye geldik. Malatya basınının durumunu bilen tecrübeli bir yönetim göreve gelmiştir. Malatya'nın sorunlarının çözümü noktasında Gazeteciler Cemiyetinden çok şeyler bekliyoruz. Sizlere başarılar diliyoruz" diye konuştu.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Türk, Silahlı, Kuvvetleri, , Güçlendirme, Vakfından, Cemiyete, Ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı