Türk sporunda bir ilk daha; Babanın çalıştırdığı kızı Milli takıma seçildi
Haber
02 Kasım 2020 - Pazartesi 01:00
 
Türk sporunda bir ilk daha; Babanın çalıştırdığı kızı Milli takıma seçildi
Bahattin Bozkuş…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya Akçadağ’lı baba Kerem Akbaş’ın çalıştırdığı kızı genç bayanlarda Türkiye birinci olan kızı Hatice Akbaş Avrupa şampiyonası için Milli takıma çağrıldı.
Spor Haberi
Türk sporunda bir ilk daha; Babanın çalıştırdığı kızı Milli takıma seçildi

Türk sporunda bir ilk daha;

Babanın çalıştırdığı kızı Milli takıma seçildi...

Milli sporcular ve Antrenör baba bugün Malatya Olay’da usta gazeteci Ali Aladağ’la bir araya geldi. Baba Kerem Akbaş “Milli takım  onur ve gururdur…Kızım Milli takıma çağrıldı bir baba olarak bu onuru yaşıyorum” dedi.

Malatya’dan Avrupa Kadınlar Boks Şampiyonası için Antalya’da ki Milli Takım kampına davet edilen Hatice Akbaş, “Avrupa Şampiyonasına giderek Türkiye’mize şampiyonluk ve Ay Yıldızlı bayrağımızı göndere çektireceğime yürekten inanmaktayım” ifadelerini kullandı.

Usta Gazeteci Ali Aladağ, Antrenör baba Kerem Akbaş’ın Milli Sporcular kızı Hatice Akbaş ve Rabia Topuz’u tebrik edip “Hatice Akbaş Avrupa birincisi , Rabia Topuz Avrupa ikincisi. Her iki sporcumuzdan da Avrupa şampiyonluğu bekliyorum” dedi.

MALATYALILAR DESTEK OLMALI…

Usta Gazeteci Ali Aladağ, Avrupa birincisi ve ikincisi olan Hatice Akbaş ile Rabia Topuz’a Malatyalıları destek olmaları beklediğini de sözlerine ekledi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Türk, sporunda, bir, ilk, daha;, Babanın, çalıştırdığı, kızı, Milli, takıma, seçildi,
Yorumlar
Haber Yazılımı