TürkBirDev Kültür ve Eğitim Vakfından Gazeteciler Cemiyetine ziyaret
Haber
16 Kasım 2019 - Cumartesi 16:29
 
TürkBirDev Kültür ve Eğitim Vakfından Gazeteciler Cemiyetine ziyaret
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… TürkBirDev Kültür ve Eğitim Vakfı Malatya Şube Başkanı Coşkun Gültekin Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.
Yaşam Haberi
TürkBirDev Kültür ve Eğitim Vakfından Gazeteciler Cemiyetine ziyaret

TürkBirDev Kültür ve Eğitim Vakfından;

Gazeteciler Cemiyetine ziyaret...


Malatya Gazeteciler cemiyetine ziyaretler sürüyor. Bugün de Malatya Gazeteciler Cemiyetini TürkBirDev Kültür ve Eğitim Vakfı Malatya Şube Başkanı Coşkun Gültekin, Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret ederek Başkan Vekili Ali Aladağ ve Yönetim Kurlu Üyesi Kayhan İnceoğlu ile görüştü.


Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyareti sırasında TürkBirDev Kültür ve Eğitim Vakfı Malatya Şube Başkanı Coşkun Gültekin, faaliyetleri hakkında açıklamalarda bulundu.
Bir süre önce vefat eden Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman’a Allah’tan rahmet dileyen TürkBirDev Kültür ve Eğitim Vakfı Malatya Şube Başkanı Gültekin, Malatya Gazeteciler cemiyeti başkanlığına yeni seçilen Vahap Güner ve yönetimine başarı dileklerini ifade etti.


Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Ali Aladağ, TürkBirDev Kültür ve Eğitim Vakfı Malatya Şube Başkanı Coşkun Gültekin’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Uğur Hanbey Aladağ
Etiketler: TürkBirDev, Kültür, ve, Eğitim, Vakfından, Gazeteciler, Cemiyetine, ziyaret,
Yorumlar
Haber Yazılımı