Haber Detayı
18 Mart 2020 - Çarşamba 02:19
 
Türkiye Cumhuriyeti'nin çok çok önceden aldığı istihbarat sayesinde
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Hayatı alt-üst eden...Korona Virüs...Dikkat ettiyseniz Çin'de bir anda sokak ortasında düşüp ölen insanların videoları servis edildi…
Gündem Haberi
Türkiye Cumhuriyeti'nin çok çok önceden aldığı istihbarat sayesinde

Türkiye Cumhuriyeti'nin;

Çok çok önceden aldığı istihbarat sayesinde...
Lâkin AB'deki durum daha farklı…
Fransa’nın başkenti Paris'teki askeri araçların virüs yüzünden değil halen devam eden şiddetli sokak olaylarına müdahale için olduğunu düşünüyorum… Kısaca bir taşla onlarca kuş vurmanın hesabı yapılıyor… Sokak hareketlerine müdahale için covid19’u maske olarak kullanıyorlar…
İtalya, Almanya, İngiltere kasten müdahale etmiyor… Bunu yaşlı nüfusla direk bağlantılı görmek devede kulak…
Türkiye Cumhuriyeti'nin çok çok önceden aldığı istihbarat sayesinde başta şehir hastaneleri, online eğitim altyapısı öyle bir iki yılda yapılan bir çalışma değil…
Çok pis işler dönüyor ve hatırlarsınız Süleyman Soylu bir açıklama yapmıştı…
Corona virüs Avrupada demokrasiyi ortadan kaldırıp krallıklara dönüş için bir silah olarakmı kullanılıyor? Fransa, İtalya, Almanya,dikkat edilmesi gereken bir konu. Fransada seçimler iptal oldu Ordu sokağa indi ve sessiz bir darbe oldu Akdeniz!!!! Hedef Türkiyemi??????
Bizim bildiğimizin 1/10'unu bilseniz uyku uyuyamazsınız…
Bunu sadece terör için söylediğini düşünmek bile ayrı bir akıl tutulmasıdır…

Türkiye'nin bir yıl önce, Nisan 2019'da, Erdoğan'ın öngörüsüyle, "Pandemi ulusal hazırlık planı" yaptığını biliyor muydunuz?
Türkiye,Ermeni Asaladan yani neredeyse 2.Dünya Savaşından bugüne terörle mücadele eden bir devletiz…
Devletimizin kılcal damarlarına kadar güvenin…
Köklü 1 devlet geleneğinden kalan tecrübe ile asayiş berkemal…

(Dipnot...Dünya basını tek bir ağızdan konuşmaya ve Türkiye'ye karşı algı operasyonuna devam ediyor. İngiliz gazete İndependent, yaptığı haberde koronavirüs nedeniyle hükümetlerin vatandaşların telefonlarını GPS yoluyla izleyeceklerini belirtirken haberin görselinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı kullandı. İsrail ve Singapur hükümetlerinin almış olduğu insan haklarına aykırı olan 'takip' kararını Türkiye'ye mal etmeye çalıştılar!)

İngiliz gazete 'İsrail' diyemedi! Erdoğan'ı hedef gösterdiler

Koronavirüs haberlerine Türkiye fotoğraflarıyla çarpıtan New York Times, Trump yönetiminin Schengen ülkelerini kapsayan ve Türkiye ile alakası olmayan, Avrupa’ya yönelik seyahat yasağı haberinde İstanbul’dan bir görsel kullanmıştı.

BBC ise Kanada Başbakanı Trudeau ile eşinin karantina altına alınması, ABD’nin seyahat yasağı ve İtalya’da dükkanların kapatılmasıyla ilgili haberlerinde Türkiye’den görsellere yer vermişti.

Bilmem anladınız mı? 

Oyunu...

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Türkiye, Cumhuriyeti'nin, çok, çok, önceden, aldığı, istihbarat, sayesinde,
Yorumlar
Haber Yazılımı