Haber Detayı
18 Nisan 2020 - Cumartesi 17:50
 
Üç Malatyalı gönülden bir araya gelirse hükümet kurar...
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya Malatya Bulunmaz eşin…Sözleri ile başlıyor sohbete Türk Halk Müziğinin sevilen ismi Türkülerin kıı Özlem büyük…Hulusi Eser devam ediyor "3 Malatyalı bir araya gelirse hükümet kurar...
Sanat Haberi
Üç Malatyalı gönülden bir araya gelirse hükümet kurar...

Üç Malatyalı gönülden;

Bir araya gelirse hükümet kurar...

Diyor ve ardından devam ediyor Hulusi Eser” Selam olsun, Malatya’ya Darende’ye ve tüm ilçelerimize” diyor…Ben susar mıyım…”Selam olsun Dünya’da ve Türkiye’nin dört bir yanında yaşayan Malatyalılara diyorum…”
Türk Halk Müziğinin sevilen sesi…Özlem Büyük…Aslı Malatya Kuluncak Alvar’lı…Kuluncak önceden Darende’ye bağlıydı…Belirteyim…Özlem Büyük’ü uzun uzadıya anlatmaya gerek var mı?
Türkülerin kızı…

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, Ali Aladağ dahil, ayakta duran insanlar
Hulusi Eser Malatya Darende’li…Aileden siyasetçi…Baba, Yenice belediye başkanlığı, ağabeyi Darende belediye başkanlığı görevinde bulundu…Hulusi Eser Malatya’da yıllarca Sağlık Müdürlüğü yapan Süleyman Eser’in küçük kardeşi İstanbul’da da Darendeliler Derneğinin başkanlığından tutun da Malatya’nın bir elçisi gibi çalışan birisi.
İstanbul’da bir araya geldik…
Konu elbette Malatyalı oldu…Ve Malatya’da yoksa da İstanbul’da Malatyalıların birliği zirve…Dilerim bu zirve Malatya’da da inşa edilir…
Ve…3 Malatyalı bir araya geldi mi hükümet kurar…
Bu söz manşet oldu…Patenti Hulusi Eser…
Özlem Büyük’ten iki Türfkü…

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Üç, Malatyalı, gönülden, bir, araya, gelirse, hükümet, kurar...,
Yorumlar
Haber Yazılımı