Haber Detayı
17 Kasım 2018 - Cumartesi 19:32
 
Vali Süleyman Kamçı; değişim zamanı dedi ve aday oldu...
Seda Atan...:Çanakkale Olay...:Ali Aladağ...:Malatya Olay...: Son dakika...Sıcak haber... Malatya'nın önceki dönem valilerinden olan ve Çanakkale’de uzun bir süre valilik görevi üstlenmiş olan Süleyman Kamçı, AK Parti Çanakkale İl Başkanlığı’nda düzenlediği basın toplantısıyla Çanakkale Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.
Siyaset Haberi
Vali Süleyman Kamçı; değişim zamanı dedi ve aday oldu...

MALATYA'NIN ÖNCEKİ VALİSİ SÜLEYMAN KAMÇI;

ÇANAKKALE BELEDİYE BAŞLANLIĞINA ADAY ADAYI OLDU...

6 yıldan fazla süre Çanakkale Valisi olarak göre yapan Yalçın, Çanakkale’yi çok sevdiğini ve Çanakkale için hizmetlerin arttırılarak kentin hak ettiği değeri görmesi gerektiğini vurguladı. Kan değişikliğinin gerçekleşmesi gerektiğini ifade eden ve tecrübeleriyle Çanakkale’yi daha iyi yerlere taşıyacağını belirten Kamçı, “Çanakkale’de artık yerelde bir değişimin zamanının geldiğine inanıyorum. O değişimi inşallah başaracağız. Şimdiye kadar Çanakkale’miz gerekli hizmetleri almaktan biraz geri kaldı. Bu alınan hizmetler şehitler diyarı olan bu güzel şehrimize yakışmıyor. Değişim zamanı geldi” dedi. “HİZMETLERİN ARTIRILMASI LAZIM” AK Parti Belediye Başkan Aday Adayı Eski Çanakkale Valisi Süleyman Kamçı, adaylık başvurusunda yaptığı açıklamada Çanakkale’yi çok sevdiğini ve kente hizmet etmek istediğini belirterek, “Aranızdan 12 yıl önce ayrılmıştım. 6 yıl valilik yaptıktan sonra.

Vali Kamçı Malatya’da halka yürüdü güne galibiyetle başladı-GALERİ-

Ama biliyorsunuz ki bu 12 yıl süre içerisinde zamanımı çoğu her sene burada geçiyordu. Her sene mutlaka 2 defa Çanakkale’ye geliyordum. Merkez Valilik döneminde de burada yaşadım. Emekli olunca da Çanakkale’de yaşayacağımı hepinize söylemiştim. Bu süreçte aday adaylığımız söz konusu oldu. Dün itibari ile emekli oldum. Aday adaylığım kesinleşti. Dolayısıyla Çanakkale’den AK Parti’den Belediye Başkan aday adaylığına talip oldum. Ben öncelikle Çanakkale’de artık yerelde bir değişimin zamanının geldiğine inanıyorum. O değişimi inşallah başaracağız. Şimdiye kadar Çanakkale’miz gerekli hizmetleri almaktan biraz geri kaldı. Bu alınan hizmetler şehitler diyarı olan bu güzel şehrimize yakışmıyor. Bu hizmetlerin artırılması lazım. Sizlerin destekleri ile elbirliği ile bu değişimi başaracağımızı, yapabileceğimizi düşünüyorum.  Şu ana kadar devlette 39 yıl, 22 yılı valilik olmak üzere 39 yılım geçti. Bu birikimimle, bilgimle, tecrübemle güzel Çanakkale’mize hizmet etmek için karşınızdayım. Aday adayı oldum ve bu hizmeti yapabileceğimizi düşünüyorum. Sizlere şunu söyleyebilirim. Aslında çok güzel şeyler olabileceğini ben burada söylemek istiyorum. Buna Çanakkale halkı Çanakkale insanı fazlası ile layıktır. AK Parti içerisindeki aday adayı arkadaşlarımız var.

 “Değişim zamanı geldi” (VİDEO)

Hepsine başarılar diliyorum. Benim veya bir başka arkadaşımın aday adayı olması hiçbir şeyi değiştirmez. Burada yönetimde de değişimin sağlanması lazım. O anlamda ben olsam da başka bir arkadaşım aday olsa da onun yanında olacağımızı ben sevgili Çanakkaleli hemşerilerimize buradan duyurmak istiyorum. Güzel şeylerin olacağını sizlere müjdelemek isterim. Eğer aday olabilirsem böyle bir takdir yapacağımız işlerin neler olacağını da sizlerle paylaşma imkanımız olacaktır. Şu anda bunları söylemek biraz erken olur. Çanakkale’yi, Çanakkalelileri sahiden seviyorum. 20 yıla yakın bir zamandır ben Çanakkaleliyim. Çanakkale’de çok insanlar tanıyorum. Birikimlerimi burada Çanakkale’nin hizmetinde iktidarın belediye başkanı olarak burada vermek istiyorum. Çanakkale’de artık değişim zamanı geldi” şeklinde konuştu. “GÜÇ KATTI” Gültekin Yıldız ise yaptığı konuşmada, “Hayırlı olmasını diliyoruz. Kendisi bize güç kattı. Başından beri söylediğimiz gibi Çanakkale’nin değişime ihtiyacı var. Çanakkale’de değişim zamanı. Sayın Valim ve aday adaylarımız başta olmak üzere teşkilatımız halkımız başta olmak üzere herkes buna inanıyor” dedi.
<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/b0RqxEbP7Es" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Vali, Süleyman, Kamçı;, değişim, zamanı, dedi, ve, aday, oldu...,
Yorumlar
Haber Yazılımı