Haber Detayı
18 Ağustos 2019 - Pazar 09:35
 
Yalınkılıç ve Özgül ailelerinin mutlu gününde Nikah’ı Gürkan kıydı, Çalık şahit oldu
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya’da Yalınkılıç ve Özgül ailelerinin mutlu gününde İmerapark Düğün Salonunda yapılan düğünde Nikahı Gürkan kıyarken, Çalık’da nikah şahidi oldu.
Yaşam Haberi
Yalınkılıç ve Özgül ailelerinin mutlu gününde Nikah’ı Gürkan kıydı, Çalık şahit oldu

Yalınkılıç ve Özgül ailelerinin mutlu gününde;

Nikah’ı Gürkan kıydı, Çalık şahit oldu...


Malatya Barosu Avukatlarından Sevil Yalınkılıç ile Yunus Özgül dünya evine girdi. İmerapark Düğün Salonunda yapılan Sevil-Yunus çiftinin düğüne yoğun katılım gerçekleşti.
Dünya evine giren Avukat Sevil Yalınkılıç’ın anne ve babası Sevim-Ahmet Yalınkılıç ile Yunus Özgül’ün anne ve babası Saadet-Vahap Özgül davetlileri kapıda karşılayıp uğurladı.
Sevil-Yunus çiftinin düğünü okutulan Mevlid ile start aldı. Daha sonra çiftlerin nikahı kıyıldı. Mutlulukları gözlerinden okunan Sevil-Yunus çiftinin Nikahını Malatya Büyükşehir belediye başkanı Selahattin Gürkan kıyarken şahitliği de AK Pati MKYK Üyesi Milletvekili Öznur Çalık yaptı.
AK PARGİ MKYK ÜYESİ ÖZNUR ÇALIK EN AZ 3 ÇOCUK DEDİ?

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar ve düğün
Genç çifte nikah şahidi olan AK Parti MKYK Üyesi Öznur Çalık “Yalınkılıç ve Özgül ailelerinin evlatları Sevil ve Yunus'un düğün merasimine katıldık.. Rabbim genç çiftimize iki cihan saadeti nasip etsin…”dedi.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar
Çalık, gençlere evlilik cüzdanlarını verirken “Cumhurbaşkanımız sayın recep Tayyip Erdoğan 3 çocuk diyor. Akçadağlılar çocuğu sever. Sizlerden en azından 3 çocuk bekliyoruz.”ifadelerini kullandı.
MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SELAHATTİN GÜRKAN NE DEDİ?


Malatya Büyükşehir belediye başkanı Selahattin Gürkan, Sevil-Yunus çiftinin nikahını kıyıp çeşitli öğütler de bulunurken “Çalışma arkadaşımız Ahmet Yalınkılıç'ın kıymetli kızı Sevil ve Yunus çiftimizin nikahlarını kıyarak mutluluklarına ortak olduk.

Yalınkılıç ile Özgül ailelerini tebrik ediyor, genç çiftimize ömür boyu mutluluklar diliyorum.”
BABA YALINKILIÇ’IN HEYECANI…


Malatyaspor önceki asbaşkanı ve Malatya Belediyesi başkan yardımcılarından olan ve halen MASKİ’de görev yapan Ahmet Yalınkılıç’ın kızının düğününde heyecanı dikkatlerden kaçmadı. Zaman zaman duygulu anlar Yaşayan Ahmet Yalınkılıç  “Bu mutlu günümüzde mutluluğumuza ortak olan Malatya mızın umudu Malatya sevdalısı Büyük şehir Belediye başkanımız sayın Selahattin Gürkan'a ve sayın vekilimiz Öznur Çalık'a ve düğünümüze katılan tüm eş , dost ve akrabalarımıza Ailem adına sonsuz teşekkür ederim iyi ki varsınız.”

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Yalınkılıç, ve, Özgül, ailelerinin, mutlu, gününde, Nikah’ı, Gürkan, kıydı,, Çalık, şahit, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı