Haber Detayı
20 Eylül 2016 - Salı 21:45
 
Yeni Malatyaspor evinde Kurtalanspor'la Ziraat Türkiye kupasında oynuyor
Ali Aladağ...:Malatya Olay...: Lider Malatya Çarşamba günü saat 16.30'da kupa maçı için sahaya çıkacak. Yeni Malatyaspor-Kurtalanspor Malatya İnönü Stadında karşı karşıya gelecek. Kupa'da 49 Takım üst tura çıkacak. Ziraat Türkiye Kupası'nda Yeni Malatyaspor'un hedefi bir üst tur. Maçın biletleri satışa sunuldu.
Spor Haberi


Tek maç eleme usulüne göre oynanacak müsabakalar sonucunda rakiplerini yenen 49 takım, bir üst tura yükselecek.

3. Eleme Turu'nu geçen takımlar gruplarda mücadele etmeye hak kazanacak.

21 Eylül Çarşamba günü saat 16.30 'da Yeni Malatyaspor-Kurtalanspor Malatya İnönü Stadında karşı karşıya gelecek.

yeni malatyaspor ile ilgili görsel sonucu

Ziraat Türkiye Kupası Eleme Turları -  2.Tur 

 
Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
20.09.2016
12:30
OF İLÇE OFSPOR A.Ş. 5-3
Detaylar
KARDEMİR KARABÜKSPOR (H) CANER AK 
(Y) ATA YILDIRIM 
(Y) MURAT ERGİN GÖZÜTOK 
(D) BURAK CEM TAHİROĞLU 
(G) DİLAVER YAR 
(T) CEMİL KAYHAN 
(T) FAHREDDİN SELÇUK 
20.09.2016
15:00
ORHANGAZİ İLÇE ORHANGAZİSPOR 2-3
Detaylar
KAYSERİSPOR (H) SARPER BARIŞ SAKA 
(Y) ÖZGÜR ERTEM 
(Y) ÖMER TEVFİK ÖZKOÇ 
(D) MUSTAFA AYDIN 
(G) KENAN YARAR 
(T) BÜLENT BAYAZIT 
(T) ŞENTÜRK DEMİRAL 
20.09.2016
16:30
ELAZIĞ ATATÜRK ELAZIĞSPOR 6-4
Detaylar
SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR (H) SESER TUNA 
(Y) GÜNDOĞDU YİĞİT 
(Y) KEMAL ELMAS 
(D) UĞUR AKALP 
(G) ADEM AYDIN 
(T) MEHMET TUNA 
(T) HÜSEYİN ALTUNTOPRAK 
20.09.2016
18:30
AFYONKARAHİSAR YENİ ŞEHİR STADI AFJET AFYONSPOR 2-1
Detaylar
KARŞIYAKA (H) ÖZER ÖZDEN 
(Y) ALİ ETLİKCİ 
(Y) CENGİZHAN ÖZTÜRK 
(D) GÖKMEN KARATAŞ 
(G) MEHMET ALİ UZUNADAM 
(T) BÜLENT UYGUR 
20.09.2016
21:00
ALANYA OBA STADI AYTEMİZ ALANYASPOR -
Detaylar
SANCAKTEPE BELEDİYE SPOR (H) KORAY GENÇERLER 
(Y) İBRAHİM ÇAĞLAR UYARCAN 
(Y) GÖKMEN BALTACI 
(D) LEVENT AKTAN 
(G) MESUT CARIK 
(T) HÜSNÜ ARSLAN 
(T) GÜLHAN ÖZKAN 
21.09.2016
12:00
ERZİNCAN 13 ŞUBAT STADI 24ERZİNCANSPOR -
Detaylar
ADANASPOR A.Ş. (H) OKTAY TAŞ 
(Y) CANDAŞ ELBİL 
(Y) ABDULLAH BORA ÖZKARA 
(D) TURGUT DOMAN 
(G) FETHİ SERKAN KOÇAK 
(T) ÖMER DALMAN 
(T) TEMEL TÜYSÜZ 
21.09.2016
13:00
CİZRE İLÇE CİZRE SPOR -
Detaylar
AYDINSPOR 1923 (H) ALPER ÇETİN 
(Y) RAHMAN KALYONCU 
(Y) HARUN DAĞDEVİREN 
(D) BİLAL ÇAVUŞ 
(G) ZİYA ÇETİN 
(T) MURAT KURT 
(T) YUSUF CİNEL 
21.09.2016
13:00
TUNCELİ ATATÜRK DERSİM SPOR -
Detaylar
ESKİŞEHİRSPOR (H) ALİ ZAĞLI 
(Y) ERSİN ERBAY 
(Y) HAKAN KARABALCIK 
(D) ÖZGÜR SEPİN 
(G) NAMIK ORHAN 
(T) BOZKURT BERKER 
(T) MEHMET SARIBUVA 
21.09.2016
14:00
YOMRA İLÇE SAHASI YOMRASPOR -
Detaylar
İSTANBULSPOR A.Ş. (H) HAMİT BASIK 
(Y) İLKER KARACİĞER 
(Y) NECMİ DEMİR 
(D) BEKİR ÖZÇELİK 
(G) NAMIK KARAMAN 
(T) BAYRAM KOMAN 
21.09.2016
14:00
KAYSERİ ATATÜRK SPOR KOMP.YAN AÇIK SAHA KAYSERİ ERCİYESSPOR -
Detaylar
YENİ AMASYA SPOR (H) AHMET EŞREF SARI 
(Y) YAKUP YILMAZ 
(Y) ARİF DİLMEÇ 
(D) EMRAH ELÇİ 
(G) TURGAY GÖKAL 
(T) ALAATTİN DURGUT 
21.09.2016
14:00
ANTAKYA ATATÜRK STADI HATAYSPOR -
Detaylar
BALIKESİRSPOR (H) KADİR SAĞLAM 
(Y) HÜSEYİN OTYAKMAZ 
(Y) ÜMİT KAYA 
(D) R.ALKIM AKSOY 
(G) RECEP KAYA 
(T) ALİ OKÇUOĞLU 
(T) HALİT YAKUPOĞLU 
21.09.2016
14:00
ELAZIĞ ATATÜRK ELAZİZ BELEDİYESPOR -
Detaylar
TOKATSPOR (H) OZAN BİLEYCİ 
(Y) EMRAH AKKAYA 
(Y) OKAN AKBAL 
(D) ALİ UĞURTAN DEMİRTAŞ 
(G) İBRAHİM BOZAN 
(T) ERTUĞ BÜYÜK 
21.09.2016
14:00
SİVAS MUHSİN YAZICIOĞLU SPOR KOMPLEKSİ SİVAS BELEDİYE SPOR -
Detaylar
BUCASPOR (H) SİNAN DERECİ 
(Y) SELAHATTİN ALTAY 
(Y) CEMAL ALPAY 
(D) TURGAY EMRE MEMİŞOĞLU 
(G) AYDIN KANKAŞ 
(T) BÜLENT ÇINAR ÇAVUŞ 
21.09.2016
14:00
KEMAL KAYNAŞ KARAMAN BELEDİYESPOR -
Detaylar
GÜMÜŞHANESPOR (H) ADNAN DENİZ KAYATEPE 
(Y) MUTLU ÇİĞDEM 
(Y) KADİR BEYAZ 
(D) ONUR TANRIVERDİ 
(G) ABDULLAH AYAR 
(T) HAKKI ULUCAN 
21.09.2016
14:00
KIRIKHAN İLÇE KIRIKHANSPOR -
Detaylar
FETHİYESPOR (H) BAYRAM BAŞKAN 
(Y) MUHARREM GÜZEL 
(Y) ÖZCAN SULTANOĞLU 
(D) CEM BALO 
(G) ERCAN İNEGÖLLÜLER 
(T) AYTEKİN AŞICI 
21.09.2016
14:00
AHMET SUAT ÖZYAZICI STADI DÜZYURTSPOR -
Detaylar
1461 TRABZON (H) BURAK TAŞKINSOY 
(Y) MEHMET CAN KÜÇÜK 
(Y) SELİM KONUKÇU 
(D) YUNUS TAŞKIN 
(G) HAMDİ KÖSE 
(T) SADETTİN DAĞ 
21.09.2016
14:00
SEYRANTEPE SPOR KOMPLEKSİ AMED SPORTİF FAALİYETLER -
Detaylar
NİĞDE BELEDİYESPOR (H) ALİ ADIGÜZEL 
(Y) ONUR İÇYER 
(Y) ŞEYHMUS BAYSAL 
(D) MEHMET GÖKHAN CEYLAN 
(G) ERCAN YILDIRIM 
(T) YALÇIN GÜL 
(T) BÜLENT KILIÇ 
21.09.2016
14:30
OSTİM STADI ANKARA ADLİYE SPOR -
Detaylar
MENEMEN BELEDİYE SPOR (H) METEHAN ALPAT 
(Y) FURKAN ÜRÜN 
(Y) MERT BULUT 
(D) BERKAN PÜSKÜLLER 
(G) ALAATTİN TOPCU 
(T) AHMET AKSOYEK 
21.09.2016
14:30
DEVREK İLÇE STADI ZONGULDAK KÖMÜRSPOR -
Detaylar
ŞANLIURFASPOR (H) TUGAY KAAN NUMANOĞLU 
(Y) SERDAR İLA 
(Y) FATİH PAZI 
(D) BURAK OLCAR 
(G) KAMİL DERTOP 
(T) MURAT YAMAK 
(T) BARIŞ ŞENSOY 
21.09.2016
14:30
KASTAMONU GAZİ STADI KASTAMONUSPOR 1966 -
Detaylar
TUZLASPOR (H) ALİ KARATUTLU 
(Y) MUSA MURAT EMRE 
(Y) MUSTAFA ONUR ÖZGENÇ 
(D) MUSTAFA MURAT OĞUZ 
(G) FATİH SUCUOĞLU 
(T) MÜMİN TOSLALI 
21.09.2016
14:30
ANKARA AKTEPE KEÇİÖRENGÜCÜ -
Detaylar
ANADOLU ÜSKÜDAR 1908 SPOR (H) GÖKÇEN ÖZTÜRK 
(Y) ABDULLAH UĞUR SARI 
(Y) SERDAR SOYDAN 
(D) MURAT KAHYA 
(G) AYHAN GÖKSUN 
(T) ÇETİN ÇOBAN 
21.09.2016
14:30
MÜMİN ÖZKASAP SPOR TESİSLERİ MANİSA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE SPOR -
Detaylar
ÇAYKUR RİZESPOR A.Ş. (H) EMRE MALOK 
(Y) BAHTİYAR BİRİNCİ 
(Y) MEHMET YILDIRIM 
(D) OĞUZHAN UĞURLU 
(G) MUAMMER TOKAT 
(T) NURSEN ÇOKAK 
(T) KEMAL ÖZBEK 
21.09.2016
15:00
YUSUF ZİYA ÖNİŞ SARIYER -
Detaylar
BODRUM BELEDİYESİ BODRUMSPOR (H) RAMAZAN KELEŞ 
(Y) ERHAN GÜNDOĞDU 
(Y) ÜNAL DOĞRU 
(D) MUSTAFA KEMAL AKYAZI 
(G) ZAFER AKYÜZ 
(T) ALİ FAİK YILMAZ 
21.09.2016
15:00
KOCAELİ ALPARSLAN TÜRKEŞ STADI KOCAELİ BİRLİK SPOR -
Detaylar
SAKARYASPOR A.Ş. (H) FERHAN KESTANLIOĞLU 
(Y) ARDA DARCAN 
(Y) HAKAN BETAŞ 
(D) DAVUT DAKUL ÇELİK 
(G) LEVENT GÜZEN 
(T) KORAY BAKIŞ 
(T) SONER ÖZDEMİR 
21.09.2016
15:00
KIRKLARELİ ATATÜRK KIRKLARELİSPOR -
Detaylar
ETİMESGUT BLD. SPOR (H) EMRE ABAR 
(Y) ERDİNÇ KIRICI 
(Y) GÖKHAN ÖZKAN 
(D) HÜSEYİN GÖKBERK ARSLAN 
(G) MURAT OKSAY 
(T) OSMAN YILDIRIM 
21.09.2016
15:00
VEFA FATİH KARAGÜMRÜK A.Ş. -
Detaylar
GİRESUNSPOR (H) CELAL BAYRAKLI 
(Y) ÖZCAN GENEL 
(Y) YAVUZ BAHADIR ORDU 
(D) FİKRET ÜNAL 
(G) BİLAL TURAN 
(T) AHMET HAMDİ USTA 
(T) GÖKHAN ÖZSAVAŞ 
21.09.2016
15:00
BANDIRMA 17 EYLÜL BANDIRMASPOR -
Detaylar
YEŞİL BURSA A.Ş. (H) SELİM ÖZEN 
(Y) ARMAĞAN ÇEKİNMEZ 
(Y) MURAT GÜÇLÜ 
(D) TOLGA AHMET KALAYCI 
(G) ENGİN LAKOT 
(T) LEVENT KARABUDAK 
(T) RECEP KULAK 
21.09.2016
15:00
NAZİLLİ İLÇE NAZİLLİ BELEDİYESPOR -
Detaylar
KARTALSPOR (H) SERKAN ÖNSAL 
(Y) BİRTAN YAVUZ 
(Y) MEHMET AKINCIK 
(D) BURAK CELEP 
(G) ÖMER KIRDİNLİ 
(T) S.ZAFER FALAY 
(T) ALİ AĞILÖNÜ 
21.09.2016
15:00
BŞ BLD ATATÜRK KONYA ANADOLU SELÇUKSPOR -
Detaylar
ALTINORDU A.Ş. (H) ATİLLA KARAOĞLAN 
(Y) NURETTİN TAŞKESEN 
(Y) GÜRCAN DÖNMEZ 
(D) SUAT GÜZ 
(G) AHMET BÜYÜKAŞICI 
(T) ALİ ATASEVER 
(T) AHMET BURAN 
21.09.2016
15:00
İNEGÖL İLÇE STADI İNEGÖLSPOR -
Detaylar
HALİDE EDİP ADIVARSPOR (H) LÜTFULLAH ASLAN 
(Y) MEHMET UĞUR ALPTEKİN 
(Y) İLKER AYTEN 
(D) BATUHAN GÜLTEK 
(G) HAYATİ ÜNAL 
(T) NECMİ KAPAR 
21.09.2016
15:00
ESENYURT NECMİ KADIOĞLU STADI BÜYÜKÇEKMECE TEPECİK SPOR A.Ş. -
Detaylar
MANAVGATSPOR (H) HALİL İBRAHİM YILDIRIM 
(Y) MURAT ŞENER 
(Y) ÖMER LÜTFÜ AYDIN 
(D) ERDİ ÇETİN 
(G) ÖZGÜR BAYIR 
(T) TUĞBAY İNAN 
21.09.2016
15:00
12 ŞUBAT KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. -
Detaylar
HACETTEPE SPOR (H) MERT GÜZENGE 
(Y) HAKAN YOLDAŞ 
(Y) AHMET YAŞILAK 
(D) FETTAH YİĞİT 
(G) MUZAFFER SATICI 
(T) LEVENT ERGEN 
21.09.2016
15:00
BOLU ATATÜRK BOLUSPOR -
Detaylar
NEVŞEHİR SPOR GENÇLİK (H) YİĞİT ARSLAN 
(Y) FATİH SÖYLER 
(Y) HALİL İBRAHİM ATABAY 
(D) EMİR ERAY EYİSOY 
(G) ADİL UÇANKAN 
(T) EROL ÖZBULUT 
(T) ÖMER AKSOY 
21.09.2016
15:00
PENDİK STADI PENDİKSPOR -
Detaylar
TÜRK METAL KIRIKKALE SPOR (H) VELİ KARAKAYA 
(Y) CAN SAVAŞAN 
(Y) BERSAN DURAN 
(D) KORAY TÜRKEKUL 
(G) MUSTAFA DÜZKAYA 
(T) LEVENT ERKÖSE 
21.09.2016
15:00
SİLİVRİ SİLİVRİSPOR -
Detaylar
ÜMRANİYESPOR (H) CİHAN ATAŞ 
(Y) OGÜN KAMACI 
(Y) ŞENOL BEKTAŞ 
(D) OĞUZ KAĞAN ÇALIŞIR 
(G) FERHAT GÜNDOĞDU 
(T) ZEKİ UZUN 
(T) AHMET KORKMAZ 
21.09.2016
15:00
DARICA İLÇE DARICA GENÇLERBİRLİĞİ -
Detaylar
MKE ANKARAGÜCÜ (H) SERKAN ERGÜN 
(Y) HASAN HÜSEYİN TETİK 
(Y) ERDİNÇ ZENGİ 
(D) KEMAL MAVİ 
(G) ALİ OLGUN 
(T) FİRUZ ERDİL 
(T) İLKER EMİR 
21.09.2016
16:30
SAMSUN 19 MAYIS SAMSUNSPOR -
Detaylar
DİYARBEKİR SPOR A.Ş. (H) SERHAD ÜRKMEZ 
(Y) SALİM ŞANLIER 
(Y) MEHMET ALİ AKKOR 
(D) İLKER YASİN AVCI 
(G) İSMAİL KÖSE 
(T) AHMET SERT 
(T) RIDVAN ÇALIKUŞU 
21.09.2016
16:30
MALATYA İNÖNÜ YENİ MALATYASPOR -
Detaylar
KURTALAN SPOR (H) BAHATTİN ŞİMŞEK 
(Y) ULAŞ AKSOY 
(Y) ERCAN AYDIN 
(D) UĞUR ERDOĞAN 
(G) MUSTAFA KÜRŞAD UÇAR 
(T) AYHAN KABAKÇI 
(T) ERHAN ŞAHİN 
21.09.2016
19:00
MANİSA 19 MAYIS MANİSASPOR -
Detaylar
ÇORUM BELEDİYESPOR (H) ERDOĞAN ÖZKAYA 
(Y) MÜCAHİT DEĞERMENCİ 
(Y) BARKIN GÜDÜ 
(D) MELİH ORTAKCI 
(G) M.ORHAN ANŞİN 
(T) MAHMUT KAYHAN 
(T) DURMUŞ CANSEVER 
21.09.2016
19:00
HÜSEYİN AVNİ AKER TRABZONSPOR A.Ş. -
Detaylar
SERHAT ARDAHAN SPOR (H) ÖZGÜÇ TÜRKALP 
(Y) OSMAN KARAKAŞ 
(Y) SONER MARAŞ 
(D) GÜREL UZUNER 
(G) COŞKUN ZENGİNER 
(T) HASBİ SEVİNDİK 
(T) ŞEVKET KARAYİĞİT 
21.09.2016
21:30
5 OCAK FATİH TERİM ADANA DEMİRSPOR -
Detaylar
BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR (H) SERDAR AKKOÇOĞLU 
(Y) SEDAT ETİK 
(Y) SÜLEYMAN YAVAŞOĞLU 
(D) YALÇIN TAŞKINFURAT 
(G) ŞEREF KÜSKÜN 
(T) TARIK ANTALYALI 
(T) HAKAN ATASOY 
22.09.2016
12:00
EYÜP EYÜPSPOR -
Detaylar
GAZİANTEPSPOR (H) ABDULLAH YILMAZ 
(Y) MUHAMMET YUMAK 
(Y) BARIŞ YÜKSEKTEPE 
(D) HARUN TOPLAR 
(G) RECAİ YAŞAR 
(T) VAHAP ŞİMŞEK 
(T) İSMAİL DAĞYARAN 
22.09.2016
14:00
BAHÇELİEVLER İL ÖZEL İDARE BAYRAMPAŞA -
Detaylar
BURSASPOR (H) ÖZKAN ÇELİKER 
(Y) MURAT TEMEL 
(Y) BİLAL GÖLEN 
(D) HASAN KILIÇARSLAN 
(G) KEMAL ÇAKMAK 
(T) BERK ÖZBEK 
(T) ERKİN ADALAR 
22.09.2016
14:30
OSTİM STADI BUGSAŞ SPOR A.Ş. -
Detaylar
SULTANBEYLİ BELEDİYESPOR (H) CİHAN AYDIN 
(Y) TURHAN AKBAŞ 
(Y) ALİ KILIÇ 
(D) ALİCAN ÖZŞEN 
(G) NURETTİN GÜLER 
(T) OLGUN ALP 
22.09.2016
15:00
KIZILCABÖLÜK SEMT SAHASI KIZILCABÖLÜKSPOR -
Detaylar
MERSİN İDMANYURDU (H) YAKUP BAKIR 
(Y) TOLGA DEDE 
(Y) ABDURRAHMAN ATABAY 
(D) EMRE TÜRKMEN 
(G) MÜCAHİT TATAR 
(T) AHMET TOLUNAY 
(T) HÜSEYİN DENİZ 
22.09.2016
16:30
YENİ 4 EYLÜL STADI SİVASSPOR -
Detaylar
TİRE 1922 SPOR (H) ALİ ŞANSALAN 
(Y) MEHMET KAĞAN BİNGÜL 
(Y) HİDAYET ZEYBEK 
(D) TURGUT EVRAN 
(G) AHMET CENGİZ DUMAN 
(T) HASAN ÖZBULUT 
(T) MURAT KARAMAN 
22.09.2016
16:30
DENİZLİ ATATÜRK DENİZLİSPOR -
Detaylar
KEMERSPOR 2003 (H) YASİN KOL 
(Y) KEREM YÜKÜNÇ 
(Y) BURAK CANSIZ 
(D) TOLGA SANCAK 
(G) SELÇUK KAYA 
(T) MÜMTAZ NECİMOĞLU 
(T) MEHMET ALİ YURTSEVER 
22.09.2016
19:00
KAMİL OCAK GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR -
Detaylar
DÜZCESPOR (H) ÇAĞDAŞ ALTAY 
(Y) MUSTAFA CÜNEYD ÇALIŞKAN 
(Y) DENİZ CANER ÖZARAL 
(D) BURAK KALKANDELEN 
(G) ABDULLAH ŞENOL KOYUNCUOĞLU 
(T) AHMET BOZAN 
(T) ABBAS ÖĞRAŞ 
22.09.2016
21:30
İZMİR ATATÜRK GÖZTEPE A.Ş. -
Detaylar
KÜTAHYASPOR (H) ERKAN ÖZDAMAR 
(Y) AHMET KARAPINAR 
(Y) NURETTİN DİNÇER DEMİR 
(D) NURİ KARAHANÇER 
(G) MEHMET ÖZKAN 
(T) KEREM FAHRİ BAYKALMIŞ 
(T) CENGİZ ÖNEN 
 
 

TFF 1.Lig -  5 . Hafta

 
Tarih Stat Ev Sahibi Takım Skor Misafir Takım Hakemler Gözlemci ve Temsilciler
25.09.2016 
17:00
BOLU ATATÜRK BOLUSPOR -
Detaylar
SAMSUNSPOR    
25.09.2016 
17:00
ATATÜRK OLİMPİYAT ÜMRANİYESPOR -
Detaylar
ESKİŞEHİRSPOR    
25.09.2016 
17:00
DENİZLİ ATATÜRK DENİZLİSPOR -
Detaylar
MERSİN İDMANYURDU    
25.09.2016 
19:00
ELAZIĞ ATATÜRK ELAZIĞSPOR -
Detaylar
GİRESUNSPOR    
25.09.2016 
19:00
ŞANLIURFA GAP ARENA ŞANLIURFASPOR -
Detaylar
BANDIRMASPOR    
25.09.2016 
19:00
BALIKESİR ATATÜRK BALIKESİRSPOR -
Detaylar
ADANA DEMİRSPOR    
26.09.2016 
19:00
İZMİR ATATÜRK ALTINORDU A.Ş. -
Detaylar
YENİ MALATYASPOR    
26.09.2016 
19:00
KAMİL OCAK GAZİANTEP B.Ş. BLD.SPOR -
Detaylar
SİVASSPOR    
26.09.2016 
19:00
MANİSA 19 MAYIS MANİSASPOR -
Detaylar
GÖZTEPE A.Ş.  
Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
 
Etiketler: Yeni, Malatyaspor, evinde, Kurtalanspor'la, Ziraat, Türkiye, kupasında, oynuyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Yazarlar
Alıntı Yazarlar
Malatya Olay Gazetesi
Süper Lig
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
1
Akhisar Bld.
0
0
0
0
0
0
2
Sivasspor
0
0
0
0
0
0
3
Osmanlıspor FK
0
0
0
0
0
0
4
Başakşehir
0
0
0
0
0
0
5
Kayserispor
0
0
0
0
0
0
6
Kasımpaşa
0
0
0
0
0
0
7
K.D.Ç. Karabük
0
0
0
0
0
0
8
Göztepe
0
0
0
0
0
0
9
Gençlerbirliği
0
0
0
0
0
0
10
Galatasaray
0
0
0
0
0
0
11
Fenerbahçe
0
0
0
0
0
0
12
Evkur Yeni Malatyaspor
0
0
0
0
0
0
13
Bursaspor
0
0
0
0
0
0
14
Beşiktaş
0
0
0
0
0
0
15
Alanyaspor
0
0
0
0
0
0
16
T.Konyaspor
0
0
0
0
0
0
17
Antalyaspor
0
0
0
0
0
0
18
Trabzonspor
0
0
0
0
0
0
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv