Yeni Malatyasspor Başkanı Gevrek; Sorumluluğumuz daha da arttı
Haber
11 Ağustos 2020 - Salı 20:54
 
Yeni Malatyasspor Başkanı Gevrek; Sorumluluğumuz daha da arttı
Ali Aladağ...:Malatya Olay...: Son dakika... Sıcak gündem... Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ın basın toplantısında yaptığı konuşmayı olumlu bulduğunu belirterek "Sorumluluğumuz daha da artmıştır" dedi.
Spor Haberi
Yeni Malatyasspor Başkanı Gevrek; Sorumluluğumuz daha da arttı

Yeni Malatyasspor Başkanı Adil Gevrek;

Sorumluluğumuz daha da arttı...

Bir çıkar gurubunun talep ve istekleri ortada iken oluşturulan algıyı doğru bulmadığını ifade eden Yeni Malatyaspor Kulübü Başkanı Adil Gevrek, Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan'ın yaptığı basın toplantısını değerlendirdi. Küme düşmenin kaldırılmasına rağmen bir çıkar gurubunun Yeni Malatyaspor'u ele geçirmek için oluşturduğu algıyı doğru bulmadığını ifade eden Başkan Adil Gevrek "Sayın Başkanımızın açıklamalarını olumlu buluyorum. Ancak tüm yaşananlara hiç gerek yoktu. Benim istifamı isteyen kişilerin niyetleri ortada iken, seçimle göreve gelmiş olan biri olarak, hesap vermesi gereken bir Başkan olarak Yeni Malatyaspor genel kuruluna her zaman hesap veririz, bundan kaçmayız. Sonuç itibariyle tüm yaşananlara rağmen biz yönetim olarak Sayın Başkanlarımızla her zaman istişare ederek Yeni Malatyaspor için en iyisini yapmaya çalışacağız. Sayın Başkanımızın açıklamasının ardından sorumluluğumuz daha da artmıştır. Şimdi transferlerimize bakıyoruz, anlaştığımız futbolculasrı getirmek için uygun uçak seferleriniş takip ediyoruz" dedi. 

"KARAMAN'IN İSTİFASINI BEKLİYORUM"

"Teknik Direktör konusunda da görüştüğümüz isimler oldu" diyen Başkan Adil Gevrek "Ancak Hikmet Karaman'ın istifasını istedik, tazminat istiyor. Sergen gibi bir Hocayı gönderdik bir kuruş tazminat istemedi. Adam gibi adammış Sergen Yalçın. Küme düşmüş bir takım olarak Hikmet Karaman ile yola devam edemeyiz, istifa et yolumuza bakalım dedik, istifa etmemekte direniyor. Yeni Malatyaspor Camiası istemiyor, getirdiğimiz içinde bizleri suçluyorlar. Karaman'ın istifasını istedik ve bunu bekliyoruz" diye konuştu. 

ARJANTİNLI KALECİ

Başkan Adil Gevrek, Arjantin eski milli takım kalecisi Guido Herrera ile anlaştıklarını, ancak pandemi nedeniyle bu futbolcuyu Türkiye'ye getirmek için çaba sarf ettiklerini açıkladı. Başkan Gevrek yurt dışından 3 futbolcuyu da getirmek için çalıştıklarını, asıl önemli transferlerden birinin ise Malatya'ya gönderdikleri Jody Lukoki olduğunu söyledi. Bu futbolcuyu ligde hep birlikte göreceklerini söyleyen Başkan Gevrek güçlü Malatyaspor için çalıştıklarını sözlerine ekledi. 

KALECİ HERRERA

28 yaşındaki Guido Gabriel Herrera Talleres geçtiğimiz sezon CA Talleres de Cordoba takımında top koşturuyordu.

1,87 m boyundaki milli futbolcu 80 kg ağırlığınoa olup Arjantin Süper Ligi’nde geçtiğimiz sezon 21 maçta görev yaptı.

Arjantin liglerine ara verilmesi ve ne zaman başlayacağına dair bir açıklama yapılmaması nedeniyle Herrera’nın da Yeni Malatyaspor’un teklifine sıcak bakmasına neden olduğu bildirildi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Yeni, Malatyasspor, Başkanı, Gevrek;, Sorumluluğumuz, daha, da, arttı,
Yorumlar
Haber Yazılımı