Haber Detayı
25 Ekim 2019 - Cuma 12:22
 
Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım; Siyasete yeni bir anlayış kazandıracağız
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak Haber… Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan’ın katılımı ile 1’nci Olağan İl Kongresinin ardından Malatya teşkilatı il başkanı Bilal Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyeleri Gazetecilerle bir araya geldi.
Siyaset Haberi
Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım; Siyasete yeni bir anlayış kazandıracağız

Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım;

Siyasete yeni bir anlayış kazandıracağız...


Yeniden Refah Partisi Malatya İl Başkanı Bilal Yıldırım, parti binasında gazetecilerle buluşmasında, halkın Genel Başkanları Dr. Fatih Erbakan’a gösterdiği sevginin muhteşem olduğuna dikkat çekti. Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Bilal Yıldırım gazetecilerle buluşmasında şu açıklamada bulundu:
“Basınımızın Çok Kıymetli temsilcileri...


Öncelikle kahvaltımıza teşriflerinizden dolayı hepinize teşekkür eder,saygılarımızı sunarız.
20 Ekim Pazar 12.00 Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı ve Şehzademizin katılımı ile gerçekleştirdiğimiz Malatya 1.Olağan Kongremize katılıp,kongremizin heyecan ve coşkusunu Malatya halkına ve doğal olarak Türkiye’ye duyuran gayret ve çabalarınızı takdir eder,şükranlarımızı sunarız.


Yeniden Refah Partisi’nin kurulması ve Malatya’da bize görev verilmesi ile beraber 10 ilçede teşkilatlanıp 8 ilçede kongremizi yapmış bulunmaktayız.Aynı zamanda 2380 adet gönüllü üyemiz ve 202 adet mahalle temsilcimiz bulunmaktadır.Bu vesile ile hem Türkiye siyasetinde hem de yerelde Malatya siyasetinde Yeniden Refah Partisi’nin yapıcı siyaset ve muhalefet anlayışı ile hakkı ve adaleti üstün kılacağımız bir vizyon ile var olacağımızı huzurlarınızda ifade etmek istiyorum.


Bu çerçevede özellikle Malatya’da siyasete yeni bir anlayış kazandırarak hak,hukuk,adalet,liyakati ön plana çıkartan bir anlayışın sesi olacağımızı da huzurlarınızda ifade etmek istiyorum.
Katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ederim.”


Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Bilal Yıldırım, çalışmaları hakkında açıklamalar yapıp gazetecilerinde sorularını cevapladı.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Yeniden, Refah, Partisi, Malatya, İl, Başkanı, Bilal, Yıldırım;, Siyasete, yeni, bir, anlayış, kazandıracağız,
Yorumlar
Haber Yazılımı