Yeşilyurt belediye başkanı Çınar; Hiç bir aksaklık yaşanmaması için sahadayız
Haber
19 Ocak 2021 - Salı 04:11
 
Yeşilyurt belediye başkanı Çınar; Hiç bir aksaklık yaşanmaması için sahadayız
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Yeşilyurt’ta buzlanma ve dona karşı tuzlama çalışmaları devam ediyor- Başkan Çınar “hiç bir aksaklık yaşanmaması için sahadayız”dedi.
Yaşam Haberi
Yeşilyurt belediye başkanı Çınar; Hiç bir aksaklık yaşanmaması için sahadayız

Yeşilyurt belediye başkanı Çınar;

Resim

Hiç bir aksaklık yaşanmaması için sahadayız...

Resim

Akşam saatlerinden itibaren etkisini gösteren kar yağışı nedeni ile ulaşımda herhangi bir aksaklık yaşanmaması için kar temizleme çalışmalarına başlayan Yeşilyurt Belediyesi don ve buzlanmaya karşı da çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, çalışmaların sürekli olarak devam ettiğini belirterek, vatandaşları don ve buzlanmaya dikkatli olmaları konusunda uyardı.

Resim

İLÇENİN DÖRT BİR TARAFINDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Yeşilyurt Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kar temizleme ve soğuk havaların etkisiyle oluşabilecek don ve buzlanmaya karşı tuzlama çalışmalarını ilçenin dört bir tarafında ki cadde ve sokaklarda sürdürüyor.

“YAĞIŞ BAŞLADIĞI ANDAN İTİBAREN ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI”

Resim

İlçe genelinde herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için karın yağışı ile birlikte çalışmalara başlandığını belirten Başkan Çınar: “Kar Cenab-ı Hakk’ın bizlere sunduğu güzelliği ve nimetidir. Bize verdiği sayısız nimetlere ne kadar hamdetsek azdır. Her mevsim ayrı güzel olan Yeşilyurt’umuzun yüksek bölgelerinde bir haftadır devam eden kar yağışı dün geceden itibaren şehir merkezinde de etkisini göstermeye başladı.

Resim

Karın yağmaya başlamasının hemen ardından ekiplerimiz temizleme çalışmalarını gerçekleştirdiler. Tüm cadde ve sokaklarımızı hızlı şekilde temizleyerek ilçemizde ulaşımın aksamadan devam etmesini sağladık. Yapılan planlamalar ile cadde ve sokaklarımızda kar küreme, tuzlama ve buzlanmayı önlemek için kar eritici solüsyon ve tuzlama çalışmaları gerçekleştirerek ulaşımın aksamamasını sağlamaktayız. Yoğun kar yağışı sonrası kar temizleme ve tuzlama çalışmalarını yapan personellerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Yeşilyurt, belediye, başkanı, Çınar;, Hiç, bir, aksaklık, yaşanmaması, için, sahadayız,
Yorumlar
Haber Yazılımı