Haber Detayı
03 Ekim 2019 - Perşembe 20:37
 
Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar MGC’ni ziyaret etti
Uğur Hanbey Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar, vefat eden Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Haydar Karaduman’ın adını Yeşilyurt bölgesinde yapılan bir parka vereceklerini açıkladı.
Gündem Haberi
Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar MGC’ni ziyaret etti

Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar;

Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti...

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, Vahap Güner dahil, ayakta duran insanlar
Vefat Başkan Haydar Karaduman için Malatya Gazeteciler Cemiyetine taziye ziyaretinde bulunan ve yeni göreve seçilen MGC Başkanı Vahap Güner’e hayırlı olsun dileğinde bulunan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar “Malatya’mızın yetiştirdiği duayen gazeteci Haydar Karaduman’ın kaybına üzüldük. Bu değerimizin adını yaşatmak için Yeşilyurt bölgesinde birkaç park belirledik ve çalışıyoruz. Bunları Cemiyetimize önereceğiz ve kararımızı da vereceğiz. Bu nedenle bir kez daha başınız sağolsun. Bu arada yeniş göreve göreve getirilen Başkanımız Vahap Güner ve arkadaşlarına da başarılar diliyorum. Yıllarını bu mesleğe vermiz gazeteci arkadaşlarımızın başarılı olması için bizlerde destek olacağız. Cemiyetimizin faaliyetlerine destek vermeye devam edeceğiz. Yeşilyurt Belediyesi olarak bizler basınımızın yanında olmayı bir görev olarak biliyoruz” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, oturan insanlar ve iç mekan
Bir soru üzerine Yeşilyurt Belediyespor’u ligde bırakmak için gerekli tüm radikal kararlkarı alacaklarını söyleyen Başkan Çınar, kongre kararı aldıklarını belirterek, yeni yönetim, yeni teknik kadro konusunda çalıştıklarını, ayrıca gerekli transferleri de yapacaklarını söyledi.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Vahap Güner dahil, iç mekan
MGC Başkanı Vahap Güner, vefat eden Başkan Haydar Karaduman’ın adını yaşatmak için karar alan Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar’a bir kez daha teşekkür ederek “Yeşilyurt Belediyemizin bu girişimi bizleri gururlandırmıştır. Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Ayrıca Büyükşehir Belediyemizin gündeminde olan Cemiyetimizin Basın Merkezi projesine de destek olmalarını bekliyoruz” diye konuştu.

Görüntünün olası içeriği: 12 kişi, Kayhan Inceoğlu, Vahap Güner ve Yılmaz Yaşar dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve iç mekan
Yeşilyurt Belediye Başkanı Mehmet Çınar daha sonra basın mensuplarıyla sohbet etti.

 

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Uğur Hanbey Aladağ
Etiketler: Yeşilyurt, Belediye, Başkanı, Mehmet, Çınar, MGC’ni, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı