Haber Detayı
01 Ocak 2020 - Çarşamba 02:10
 
Yılın ilk bebeğine Vali Baruş ve Başkan Gürkan’dan hayırlı olsun armağanları
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika…: Sıcak haber…: Malatya Eğitim ve Araştırma Hastanesinden dünyaya gelen yılın ilk bebeklerine Vali Baruş ve Başkan Gürkan’dan hayırlı olsun armağanları vardı.
Sağlık Haberi
Yılın ilk bebeğine Vali Baruş ve Başkan Gürkan’dan hayırlı olsun armağanları

Yılın ilk bebeğine Vali Baruş ve;

Resim

Başkan Gürkan’dan hayırlı olsun armağanlarıi...

Yeni doğan çocukların anne ve babalarına hayırlı olsun dileklerinde bulunan Malatya Valisi Aydın Baruş ile Malatya Büyükşehir belediye başkanı Selahattin Gürkan, eşi Hafıza Gürkan çeşitli armağanlar verdi. Vali Baruş ve Başkan Gürkan’a, Malatya Sağlık İl Müdürü Prof.Dr. Recep Bentli, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Erdal Aktürk, Emniyet Müdürü Ercan Dağdelen, Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Necmi İnce, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Hülya Şengün Aladağ ile diğer görevliler eşlik etti.
HAFIZA GÜRKAN AZRA BEBEĞİ SEVDİ…

Resim
Malatya Büyükşehir belediye başkanı Selahattin Gürkan’ın eşi ola ve aynı zamanda Devlet Hastanesinde yıllarca yönetici olarak görev yapan Hafıza Gürkan, 2020 yılının ilk bebeği Azra’yı sevip çeşitli hediyeler de takdim etti.
MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SELAHATTİN GÜRKAN NE DEDİ?

Resim
“Malatya Valimiz Aydın Baruş ile birlikte Eğitim ve Araştırma Kadın Doğum ve Çocuk Hastanemizde yeni yılın ilk bebeği olan Azra Karakaya evladımızı ve ailesini ziyaret ettik. Rabbim evladımıza sağlıklı, mutlu ve başarılı bir ömür nasip etsin.”

YILIN İLK BEBEĞİ AZRA...DOKTORLARI ANNE VE BABA İLE BİR ARADA...

Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Hülya Şengün Aladağ, Azra bebeğin sağlık durumunun iyi olduğunu ifade etti...

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Yılın, ilk, bebeğine, Vali, Baruş, ve, Başkan, Gürkan’dan, hayırlı, olsun, armağanları,
Yorumlar
Haber Yazılımı