Murat Gümüş Her şey Türkiyemiz için…Milletimiz için-devletimiz için…
Yazı Detayı
23 Ağustos 2017 - Çarşamba 00:39
 
Her şey Türkiyemiz için…Milletimiz için-devletimiz için…
Murat Gümüş
muratgunus4444@hotmail.com
 
 

Devlet Milleti için Millet devleti için birlik beraberlik ve dayanışma içerisinde olmalı Bayrağı vatan toprağı için ezanı Muhamediye için namusu için bir bütün olmak zorunda…

Bakın gerçekten zor günler geçiriyoruz.

Ülkemizin etrafı ateş çemberi, ülkemiz canımız Türkiyemiz coğrafik olarak o kadar kritik önemli ve hassas bir yerdeki öteden beridir ki dış mihraklar Avrupa devletleri dışarıdan ve    içerden devşirdikleriyle birlikte bize saldırıyor.

Bizi bize bırakmıyor,  bırakmaya da niyetleri yok.

O yüzden gelin devletimize, milletimize ve devletimizin başı cumhurun Reisi RECEB TAYİP EDOĞANA yürekten candan sahip çıkalım bırakın artık şu siyasi ve bürokrasi koltuk ve makam kavgalarını Devlet kadimdir yücedir.

Devlet adamlarıyla siyasi ilişki hassas olmalı nayif olmalı  belediye başkanları millet vekilleri siyaset uğruna milleti üzmesin yormasın yıpratmasın.

Devleti ve Devlet adamlarını güçsüz göstermek kimin işine yarar, bundan kim zarar görür. Tabiki Ülke ve Millet Zarar görür.

Ötekileştirmek geçmişte ülkemize ve Asil milletimize zarar vermiştir. Bakın o parti bu parti demiyorum o mezhep bu mezhep demiyorum o cemaat bu tarikat demiyorum.

Bu ülke Yani TÜRKİYE diyorum VATNIMIZ diyorum Vatanın çıkarları her şeyin üstündedir.

Vatansız millet olmaz.

Allah Kuran'da bile diyor vatanın için savaşacaksın savaştan kaçmamayı emrediyor, vatan kutsaldır.

Allah aşkına bırakın artık şuculuk buculuk yapmayı böyle bir  lüksümüz yok gördük yaşadık işte 15 Temuz’da Hain alçak darbe kalkışmasını Allah yüzümüze baktı da kıl payı felaketten UÇURUMUN eşiğinden kurtulduk. Yüzlerce şehit binlerce gazi bıraktık geride vatan uğruna.

Hainlere böldürmedik böldürmeyceğiz bu cennet vatını.

 Kontrolü yabancı güçlerin elinde olan bir şizofren FET Ö Haininin Talimatıyla ülkemiz biranda nasıl oldu.

Yazık değil mi, günah değimi bu cenet vatana Türkiye'mize ve o evlatlarımıza yazık değil mi Allahtan korkmaz kuldan utanmazlar.

 Eyer o hain pilan tutsaydı Allah muhafaza piyonlarda dahil milyonlarca Türk evladı ve cennet vatan Türkiyemiz ne halde olurdu.

Allah muhafaza hayal bile etmek istemiyorum o yüzdendir ki bir birimizi ve ülkemizi çok sevelim çok.

Sanayici üretsin, esnaf satsın vatandaş tüketsin bunun içinde huzur lazım birlik lazım şartsız koşulsuz devletimizin yanında olmamız lazım.

Reisi Recep Tayip Erdoğan’ı yalnız bırakmamız lazım ister siyasete ister ticarete ister bürokraside yalnız bırakmamalıyız. Millet bu gemi batarsa bizde batarız bunu hepiniz hepimiz çok iyi biliyoruz, ama bakıyorum kahrolası nefsimize yenik düşüyoruz faniyiz ey millet fani bu dünya sultan Süleyman'a kalmamış sana babamı kalacak nice zenginlerin evlatları sefil oldu nice hepsi masal oldu yalan oldu bitti gitti.

Şu üç günlük gelip geçici dünya için değmez.

Bir olalım iri olalım diri olalım her şey vatan için diyelim milletimiz için  devletimizin bekası için Çan'la başla çalışalım…

Türkiye’mi için.

Selam sevgi dua ile… Allah'a emanet olun…

 
Etiketler: Her, şey, Türkiyemiz, için…Milletimiz, için-devletimiz, için…,
Yorumlar
Haber Yazılımı