Yazı Detayı
25 Nisan 2017 - Salı 15:43
 
Sosyal belediyecilik ve Esenlik'in Malatya'ya kazanımları...
Murat Gümüş
muratgunus4444@hotmail.com
 
 

Sosyal belediyecilik çerçevesinde yürütülen çalışmalarda yerel yönetimle halk kaynaşması son derece önem arz etmektedir.

Çünkü yerel yönetime talip olanlar, demokratik yaşamın vazgeçilmez unsurların biri olan oy ile seçilmek zorundadırlar. Dolayısıyla yerel yönetime talip olan kişiler veya yerel yönetime seçilmiş olanlar, mutlak surette halk ile kaynaşma ve dayanışmalarına büyük önem vermek zorundadırlar.

Bu itibarla, halkla ilişkilerin önemli sacayaklarından biri olan Belediyelerin sosyal tesisleri , halkın istek ve taleplerinin ayırıma tabi tutulmadan kısa zamanda kaliteli şekilde yerine getirilmesi ile halkın teveccühünü kazanma imkanı sunmaktadır.

Bu yüzden Malatya Büyük şehir belediyemizin İktisadi Teşekküllerinde (BİT) kuruluşu olan ESENLİK .LTD .ŞTİ nin sosyal tesisler işletmeciliğin nekadar önemli olduğuna dikkat çekmek gerekiyor uzun zamandan beri takibimde olan bu birimin işletmelerinde gözle görülür ve hissedilir güzelleşmeler ve gelişmeler olduğunu gözlemlemekteyim.

Buradan Esenlik Genel Müdürü HULİSİ BOYRAZ a çok Teşekkür ederim...

Sayın genel müdür çok güzel çalışma lar sergilediğini görüyorum ve Malatya'mız için Halkımız ve Malatya'ya gelen yerli ve yabancı misafirlerin de dikkatini çekmek te Teşekkürler Hulisi bey ve ekibi hepinizi kutluyorum azim ve kararlılıkla sosyal tesisler de daha hızlı güzel hizmet ler üreteceğinizden emin ilerleyen zamanda daha detaylı her işletmeyi TEK'ten köşemde yazarım herhalde Sağlıcakla kalın...

 
Etiketler: Sosyal, belediyecilik, ve, Esenlik'in, Malatya'ya, kazanımları...,
Yorumlar
Haber Yazılımı