Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Antalya’da bulunan Malatyalı sendikacılar hemşeri gazetecileri ziyaret etti

Ali Aladağ…:Malatya Olay…:
Malatyalılar Antalya’da buluştu. Antalya’da istişare toplantısına katılan Malatyalı sendikacılar hemşeri gazetecileri ziyaret etti…

Ali Aladağ…:Malatya Olay…:
Malatyalılar Antalya’da

Antalya’da bulunan Malatyalı sendikacılar hemşeri gazetecileri ziyaret etti

Türk Kültür Sanat Sen Malatya temsilcisi, aynı zamanda İl Kültür ve Turizm Müdür Yardımcısı Ali Cengiz, Türk Ulaşım Sen Şube Başkanı Önder Akgül ile Pütürgeli, Türk Kültür Sanat Sen Kocaeli temsilcisi ve kurumunda müdür yardımcılığı görevini yürüten Ayhan Zeren, Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İdris Taş ile Akdeniz Gazete Sahipleri dernek başkanlığı ile Akdeniz Gazeteciler Cemiyeti ve Antalya Gazeteciler Cemiyetinde başkan yardımcılığı yapan Ahmet Duran Yenigün’e ziyarette bulundu.

Ziyaretlere ilişkin bir açıklama yapan Cengiz “Türkiye’nin neresine gidersek gidelim Malatyalı hemşerilerimize rastlıyoruz, onların başarıları bizlere gurur veriyor. Antalya’da sendika olarak verimli bir istişare toplantısı gerçekleştirdik. Ardından hemşerilerimiz Ahmet Duran Yenigün ile İdris Taş’ı ziyaret ettik. Antalya gibi, Türk turizminin kalbi diyebileceğimiz bir ilde, Akdeniz yöresinde meslek kuruluşlarında üst düzey görevler yapıyorlar. Kendileri bizi gayet güzel ağırladılar. Çalışmalarında başarı diledik” dedi.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ali Aladağ…:Malatya Olay…:
Asrın Felaketi…Kahramanmaraş depremleriyle
Sıradaki Haber Bugün 390 Gün Oldu, Kira Ve Taşınma Parası Almayan Vatandaşlar Var Tas Kayıp Mesele Büyük