Malatya Olay Haber - Malatya Haberleri - Malatya Haber
Astroloji

 

 

 
Akrep (24.10.2021)
Kendinizi bir konuda haklı görüyor ve bunun hesabını sormak istiyor gibi hissedebilirsiniz. Duygusal hayatınızda alacağınız kararlar sizleri sağlam bir şekilde geleceğe hazırlıyor. İçinizdeki sese güvenin. Duygusal hayatınızda alacağınız kararlar sizleri sağlam bir şekilde geleceğe hazırlıyor. İçinizdeki sese güvenin.
 
Aslan (24.10.2021)
Bugün yaşayabileceğiniz yanlış anlaşılmalara ya da duygusal gelgitlere çok fazla aldırış etmeyin. Yaşamınızdaki insanları suçlamak yerine içsel muhasebeye girmeniz daha sağlıklı olabilir. Kendinizle kalmanız için doğru bir gündesiniz.
 
Balık (24.10.2021)
Oldukça pasif ve dalgın bir günde olabilirsiniz. Spor yapmak ya da uzun yürüyüşler size iyi gelebilir. Bağışıklık sisteminizi düşürmeden hareket edin. Fiziksel yorgunluğunuz sizleri bazı kararlar vermede yanlış yönlendirebilir. Dikkati elden bırakmamalısınız.
 
Başak (24.10.2021)
Bugün iş hayatınızdaki bazı gelişmeleri yeniden gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Kariyerinizde önemli teklifler ya da terfi gibi konular gündem yaratabilir. Ani ve hızlı kararlar vermenizi gerektiren iş teklifleri sizler de kafa karışıklığına neden olmasın.
 
Boğa (24.10.2021)
Bugün verdiğiniz kararı uygulamaya geçirmeli ve o yoldan geri dönüş yapmamalısınız. Çünkü, siz ne emeklerle bugünlere geldiniz. Artık kendiniz için vereceğiniz kararlarda cesur olmalısınız.
 
İkizler (24.10.2021)
Bugün ilişkilerinizde sizin için önem taşıyan bir konuyu halletmeye odaklanmak isteyebilirsiniz. Bazen ilk adımı siz atmak istemiyor olabilirsiniz. Birazda çevrenizdeki insanların desteğini görmek için kendinize izin vermelisiniz.
 
Koç (24.10.2021)
Bugün yakın akrabalarınız ya da yakın arkadaşlarınızla bazı organizasyonlar yapmak durumunda kalabilirsiniz. Çevrenize ailenize gereğinden fazla ilgi göstermek sizi bunaltabilir. Değişken hava durumunuz yüzünden fevri cümleler kullanmayın.
 
Kova (24.10.2021)
Üzerinizde gereğinden fazla sorumluluk var gibi hissedebilirsiniz. Sizi anlamadıklarını ve umutlarınıza inanmadıklarınızı düşünüyorsunuz. Aile yaşamında bazı dengeler yeniden değişebilir ve geçmişteki sorunlar gündeme gelebilir. Kimseyi herhangi bir durum için suçlamayın.
 
Oğlak (24.10.2021)
Yakın akraba, aileniz ya da kardeşlerinizle ilgili bazı gelişmelere destek vermeniz gerekebilir. Aile içinde herhangi bir gerilim olmaması adına mümkün oldukça daha sabırlı olmayı ve fikirlerinizi bugün beyan etmemeyi seçmelisiniz.
 
Terazi (24.10.2021)
Evliliğiniz ya da ortak ilişkilerinizle ilgili bazı durumlarla başa çıkmak sizi yoruyor olabilir. Belki de bunun sebebi ilişkilerde sürekli ödün vermeniz ve karşı tarafa hatalı olduğunu hissettirmemenizdir.
 
Yay (24.10.2021)
Bugün arkadaşlarınızla ya da partnerinizle yapacağınız diyaloglar gerginlik noktasına gelebilir. Mümkün oldukça daha anlayışlı ve duyarlı olmayı tercih ederseniz tüm karanlıklar aydınlığa kavuşacaktır. Bazen karşı tarafa seni anlıyorum demek bile her şeyi çözebilir.
 
Yengeç (24.10.2021)
Finansal konularda kaygılarınız bugün biraz artmış olabilir. Yeniliklere doğru yelken açmak üzere olduğunuz bir zamandasınız. Verdiğiniz kararlar yaşamınızı önemli ölçüde değiştirebilir.

 

 

 

Haber Yazılımı