Malatya Olay Haber - Malatya Haberleri - Malatya Haber
Astroloji

 

 

 
Akrep (09.05.2021)
Yeni fikirlere açık değilsiniz. Geçmiş ve gelenekçi düşünceniz sizi modern çağa adapte etmekte zorluyor. Bazı sabitlikleri esnetmediğiniz sürece istediğiniz hayatı yaşayamayacağınızın sinyalini veren olayları düşünün ve bunlardan çıkan derslerle hareket etmeyi kendinize bir kural olarak koyun.
 
Aslan (09.05.2021)
Ailenize karşı öfkeli bir tutumunuz olabilir. Düzenlenmesi gereken konularda davranışlarınızda abartıya kaçmanız sorunu daha da büyütüyor. Öfkenize yenilmeden önce yaşanan bu durumda sizin payınızın ne olduğunu düşünmelisiniz.
 
Balık (09.05.2021)
Partnerinizle aranızda bazı gergin anlar yaşanabilir. Abartıya kaçtığınızı kabul etmeli ve suçu karşı tarafta aramamalısınız. Kendinizle ilgili fark ettiğiniz detaylar sizi bu konuda bir düzenleme yoluna itebilir, adım atın ve ilişkilerinizin iyiliği için gerekeni yapın.
 
Başak (09.05.2021)
Günü kendinize ayırıyorsunuz. Mutlu olmak için küçük sebepler oluşturarak tüm haftanın yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Bu durumu bir rutin haline getirmek sizi dinlenmeye olduğu kadar daha verimli çalışmaya da teşvik edecektir.
 
Boğa (09.05.2021)
Sizi manipüle etmeye çalışan kişilerin oyunların ortaya çıkabilir. Yakın çevrenizden gelen bu hasar sizi yıpratmamalıdır. Aksine dostluklarınızı yeniden gözden geçirmeye ve kime iki kere güveneceğinizi bulmaya sevk etmelidir. Bugün hislerinizi ve planlarınızı kendiniz saklayın.
 
İkizler (09.05.2021)
Gizli konuların ortaya çıkabileceği bir gündesiniz. Hiç beklemediğiniz yönden gelen bu olay sizi oldukça şaşırtıyor. Buradan elde edeceğiniz bir kazanım muhakkak olacaktır. İletişim şeklinize bugün daha fazla dikkat edin. Sınırlarınızı belirlemeniz gereken bir gündesiniz. 
 
Koç (09.05.2021)
Gelecek planlarınızı korumak için savaş içerisinde olabilirsiniz. Aileniz ve yakın çevreniz size engel olmaya çalışırken kimseyi dinlemiyorsunuz. İddianızın haklılığını göstermeye çalışırken kendinizi onarılmaz durumların içine sokmamaya dikkat etmelisiniz. Bu çizgiyi kaçırmak verdiğiniz savaşın yönünü kendinize çevirebilir.
 
Kova (09.05.2021)
Hesapta olmayan bazı gelişmeler planlarınızı alt üst edebilir. Ailenizle ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Olası bir sorun halinde fikirlerinize ve bağlantılarınıza, en önemlisi de size ihtiyaç duydukları bugün de uzaktan da olsa onların yanında olmanız işleri iyiye götürecektir.
 
Oğlak (09.05.2021)
Gerginliğinizi çevrenize yansıtıyorsunuz. Bazı sorunların ya da öfke halinin faturasını etrafınızdaki insanlara kesmek hatalı ve çözüm olmayan bir seçimdir. Kendinize yapılan haksızlığı başkalarına yaşatarak bulunduğunuz durumdan çıkamazsınız, seçimlerinizi amacınız doğrultusunda belirlemelisiniz.
 
Terazi (09.05.2021)
Harekete geçmek adına kendinizde güç bulamayabilirsiniz. Ne yapacağınıza karar vermek için destek almayı kabul etmelisiniz. Ama bunun da öncesinde kendinizi ve koşullarınızı artık bir şeyler yapmanız gerektiğine hazırlamanız gerekiyor.
 
Yay (09.05.2021)
Kendinize yeni bir güvenli alan oluşturuyorsunuz. Koruma çemberiniz içerisinde hasarsız bir şekilde yaşamayı planlıyorsunuz. Ancak, güvenli alanların hasar görmekten ziyade görülen hasarı en iyi şekilde onarıp hayatınıza devam edeceğiniz yerler olduğunu unutmamalısınız.
 
Yengeç (09.05.2021)
Arkadaş çevrenizde beklenmedik bir olay gerçekleşebilir. Müdahale etmekte zorlandığınız durumlarda kendinizi fazlaca ön plana atmamalısınız. Birbirinize destek olarak ve fikir alışverişi yaparak sorunun kaynağını bulmanız daha kolay olacaktır.

 

 

 

Haber Yazılımı