Malatya Olay Haber - Malatya Haberleri - Malatya Haber
Astroloji

 

 

 
Akrep (14.08.2022)
Günü alışverişe ayırabilirsiniz. Yoğun ve yorucu bir temponun ödülü olarak tamamen keyfi harcamalar yapabilirsiniz. Bu belli bir ölçüde terapi niteliği taşıyabilir ama aynı zamanda ödemelerinizi de düşünerek hareket etmelisiniz.
 
Aslan (14.08.2022)
İlişkilerinizde daha adil ve hoşgörülü olmanız gerekebilir. Açık sözlü olmak isterken kırıcı olabilirsiniz. Söylemleriniz ve eylemlerinizin karşı tarafta bırakacağı etkiyi hesaba katarak hareket etmelisiniz. İyi niyet göstergeleri süreci daha ılımlı geçirmenizi sağlayabilir.
 
Balık (14.08.2022)
Kalabalık gruplarla hareket etmeniz gereken bir gün olabilir. Her şeyi iş olarak düşünmemelisiniz. Bazen kendinizi ve düşüncelerinizi serbest bırakmanız, ilişkilerinizi de sorumluluklarınızı daha iyi yürütmenizi sağlayabilir.
 
Başak (14.08.2022)
Aile içinde konuşulan bazı konular karşısında dürtüsel hareket etmemelisiniz. Duyduklarınızın doğruluğundan emin olmayı tercih edin ve diğer aile üyelerini de bu yöne çevirin. Abartılı ve sonunu düşünmeden ortaya koyduğunuz tavırlar ilişkilerinizi zedeleyebilir, duygularınızı kontrol etmelisiniz.
 
Boğa (14.08.2022)
Kendinize karşı daha iyimser bir tutumunuz olabilir. Bu da bazı korkularınızın yersiz olduğunu size gösterebilir. Aile üyelerinizle aranızdaki sorunlarda bir uzlaşmaya varabilirsiniz. Haklılığınız anlaşılıyor, maddi yönden gereken desteği alıyorsunuz.
 
İkizler (14.08.2022)
Yeni tanışacağınız insanlarla kuracağınız ilişkiler gündeminiz olabilir. Düşündüğünüzden daha farklı bir yön gösteren ilişkiler içinde olmak mental olarak daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Can sıkıntısı yaşatacak bazı ortamlarda bulunmak motivasyonunuzu düşürmemeli, bunlarla mücadele etmenin yollarını bulmalısınız.
 
Koç (14.08.2022)
Öğrenme ve araştırma merakınız ağır basabilir. İşiniz ya da ilgilendiğiniz bir konuyla ilgili yoğun bir araştırma yapmak için ideal bir gün olabilir. Öğrenecekleriniz size başka bir bakış açısı getirecek, bu da nerede hata yaptığınızı bulmanızı kolaylaştıracaktır. Kendinizle karşı karşıya gelmekten vazgeçiyorsunuz.
 
Kova (14.08.2022)
Bazı arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizi yeniden değerlendirmeniz gerekebilir. Neşeli ve yardımsever tavırlarınızın yanlış anlaşılmalara ve haksızlıklara sebebiyet vermemesi için daha dikkatli olmanız gerekebilir. Fikirlerinizi kendinize saklamak ve her şeyi herkesle konuşmamak konusunda bazı kararlar vermelisiniz.
 
Oğlak (14.08.2022)
İnsanlara verdiğiniz sözler ve bunların karşılığı üzerine düşünebilirsiniz. Bu durumun tepkileri üzerinize çekmemesi için sorumluluk hissettiğiniz noktalarda hareket geçmenizde fayda var. İçine kapanık bir gün olsa da kendinizi yeni haftaya hızlıca hazırlayabilirsiniz.
 
Terazi (14.08.2022)
Yakınlarınızla bir araya gelebilirsiniz. Birlikte bir gün geçirmek birbirinize birçok konuda destek olmanızı sağlayabilir. Cömert ve iyi niyetli tavırlarınızın hak ettiği karşılığı görmesi, sizin de motivasyonunuzu arttıracaktır.
 
Yay (14.08.2022)
Kendinizle ilgili farkındalıklarınızla ilgilenebilirsiniz. Ne yapmanız ve yapmamanız gerektiği konusunda fikirleriniz netleşiyor. Enerjinizi yüksek tuttuğunuzda işlerin yolunda gittiğini görebilirsiniz. Bugün çabanız, bu durumu sürdürmeye çalışmak olmalıdır.
 
Yengeç (14.08.2022)
Keyfinize olan düşkünlüğünüz bugünkü tüm işleri erteletebilir. Yerinizde durmak istemeyebilir, yürüyüş ve gezinti gibi etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Bunları yaparken ani hareketlere ve kazalara karşı dikkatli olmanızda fayda var.

 

 

 

Haber Yazılımı