Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bakan Ersoy, restorasyonu tamamlanan cemevini ziyaret etti

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI MEHMET NURİ ERSOY MALATYA’DA, 6 ŞUBAT DEPREMLERİNDE SONRASINDA ALDIĞI HASAR NEDENİYLE RESTORASYONA ALINARAK ÇALIŞMALARIN TAMAMLANDIĞI ASIRLIK CEMEVİNİ ZİYARET ETTİ.

KÜLTÜR VE TURİZM BAKANI

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy Malatya’da, 6 Şubat depremlerinde sonrasında aldığı hasar nedeniyle restorasyona alınarak çalışmaların tamamlandığı asırlık cemevini ziyaret etti.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, ’asrın felaketi’ olarak adlandırılan depremlerin 1. yıl dönümünde, Malatya’da bir dizi temaslarda bulundu.

Güne, depremzedelerin defin edildiği Şehir Mezarlığı ziyareti ile başlayan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy daha sonra depremlerde aldığı hasar sonrası restorasyona alınarak çalışmaların tamamlandığı asırlık cemevini ziyaret etti.

Yeşilyurt ilçesi Kırlangıç Mahallesi’nde bulunan asırlık cemevi ile Doğan Dede Türbesi’ndeki çalışmalarla ilgili bilgiler alan Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy’a ziyaretinde Vali Ersin Yazıcı, AK Parti Malatya Milletvekilleri, Bülent Tüfenkci, İnanç Siraç Kara Ölmeztoprak, Abdurrahman Babacan eşlik etti.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

31 MART YEREL SEÇİM ÇALIŞMALARINI
Sıradaki Haber Tabaroğulları: “Birliğin gücüyle yeni ve modern bir Hekimhan’ı kuracağız”