Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bakan Uraloğlu Malatya’da koordinasyon toplantısına katıldı

BİR DİZİ İNCELEME VE ZİYARETLERDE BULUNMAK ÜZERE MALATYA’YA GELEN ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANI ABDULKADİR URALOĞLU, BERABERİNDEKİ HEYETLE BİRLİKTE MALATYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI SELAHATTİN GÜRKAN’I MAKAMINDA ZİYARET EDEREK, YAPILAN ÇALIŞMALARLA İLGİLİ İSTİŞARELERDE BULUNDU. BAKAN ABDULKADİR URALOĞLU DAHA SONRA BURADA İL KOORDİNASYON TOPLANTISINA KATILDI.

BİR DİZİ İNCELEME VE

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, Malatya’da İl Koordinasyon Kurulu toplantısına katıldı.

Bir dizi inceleme ve ziyaretlerde bulunmak üzere Malatya’ya gelen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, geçtiğimiz günlerde Irak’ın kuzeyinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Piyade Sözleşmeli Er Emre Taşkın’ın Battalgazi ilçesindeki ailesine taziye ziyaretinde bulunduktan sonra Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette Başkan Gürkan, Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen yatırım ve hizmetler hakkında Bakan Uraloğlu’na bilgi vererek, “Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu’nu Malatya’mızda ağırlamaktan büyük onur duyduğumu belirtmek istiyorum. Sayın Bakanımız görev aldığı tüm kademelerde yaptığımız işlerde her zaman yanımızda olmuştur. Göreve geldiğimiz günden beri gerçekleştirdiğimiz hizmet ve yatırımlardan dolayı bizlere her zaman destek vererek, yanımızda olan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere bakanlarımıza ve bakan yardımcılarımıza, hükümetimize ve milletvekillerimize teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyorum” dedi.

Bakan Uraloğlu, Malatya’da gerçekleştirilen yatırım ve hizmetlerin hayırlı olması temennisinde bulundu. Bakan Uraloğlu, “Her kim memleketi için taş üstüne bir taş koyuyorsa Allah razı olsun. Malatya’da olsun, bizler olalım arkamızda her ne eser bırakabilirsek ne mutlu bize. Selahattin Başkanımız güzel hizmetler yapıyor, Allah razı olsun” dedi.

Belediye şeref defterini de imzalayan Bakan Uraloğlu, daha sonra burada düzenlenen İl Koordinasyon Kurulu toplantısına katıldı.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ali Aladağ...Malatya Olay...:
A Haber'de gündeme
Sıradaki Haber Türkiye’nin en karanlık yılı: 1993! Mafya, derin devlet, PKK, operasyonlar, suikastlar, sır ölümler….