Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Battalgazi Belediye Meclisi 2024 Yılı Ücret Tarifelerini Belirledi

Ali Aladağ…:Malatya Olay…:
Battalgazi Belediyesi Ekim ayı toplantısı 8 birleşimin ardından tamamlandı. Plan ve Bütçe Komisyonu doğrultusunda 2024 mali yılı ücret tarifeleri belirlendi.

Bu haberin fotoğrafı yok

Battalgazi Belediye Meclisi;

2024 Yılı Ücret Tarifelerini Belirledi…

Battalgazi Belediye Meclisi, Ekim ayı olağan toplantısının 1.oturum 8.birleşiminde bir araya gelerek, 2024 Mali yılı Ücret tarifelerini görüştü.

Battalgazi Belediye Meclisi, Ekim ayı olağan toplantısının 1.oturum 8.birleşimi, Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder başkanlığında gerçekleştirildi. Battalgazi Belediye Meclis Salonu’nda açılış ve yoklamanın ardından başlayan toplantıda ilk olarak önceki birleşimlerin karar özetleri kabul edildi. Toplantıda, Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edilen Battalgazi Belediyesi 2024 Mali Yılı Ücret Tarifeleri görüşüldü. 2024 mali yılı ücret tarifelerine dair plan ve bütçe, komisyon raporu doğrultusunda meclis tarafından kabul edildi.

"Battalgazi

Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Alınan kararın hayırlı olmasını diliyorum. Adalet demek kişilerin konumlarını aynı düzeye getirmek demek. Hak ve adalete göre kararlar vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Ekim ayı toplantımızda da ücretler adalet üstüne belirlendi. Yoğun geçen günlerin ardından karar kabul edildi. Tüm meclis üyelerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Battalgazi Belediye Meclisi, Kasım ayı olağan toplantısı 1 Kasım Çarşamba günü saat 14:00’te Battalgazi Belediye Meclisi Toplantı Salonunda yapılacak.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AK PARTİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKAN
Sıradaki Haber AK Parti Büyükşehir Adayı Sami Er, Doğanyol ilçesini ziyaret etti