Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Battalgazi’nin Başkanı Güder; Belediyeden talebimiz oldu, bu talebimiz yerine getirilmedi cümleyle karşılaşmadık

Ali Aladağ…:Malatya Olay…:
Battalgazi Belediyesi, Yılın İlk Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi…Battalgazi’nin Başkanı Osman Güder “Şükürler olsun ki, ‘belediyeden talebimiz oldu, bu talebimiz yerine getirilmedi’ şeklinde bir ifadeyle, cümleyle karşılaşmadık.”dedi.

Ali Aladağ…:Malatya Olay…:
Battalgazi Belediyesi,

Battalgazi’nin Başkanı Güder; Belediyeden talebimiz oldu, bu talebimiz yerine getirilmedi cümleyle karşılaşmadık

Battalgazi Belediye Meclisi, Ocak ayı olağan toplantısının 1’inci birleşim, 1’inci oturumuyla 2024 yılı çalışmalarına başladı. Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in başkanlık ettiği toplantıda 12 gündem maddesi görüşüldü.

Battalgazi Belediye Meclisi, 2024 yılının ilk olağan toplantısının 1’inci birleşim, 1’inci oturumunu Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder’in başkanlığında gerçekleştirdi. 12 gündem maddesinin görüşüldüğü yılın ilk olağan toplantısında ağırlıklı olarak imar plan değişikliği ve komisyon raporları görüşülürken meclis üyelerinin huzur hakkı belirlendi ve denetim komisyonuna üyeler seçildi.

Battalgazi Belediye Meclis Salonu’nda yoklama, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan toplantıda, gündem maddelerine geçilmeden önce 2024 yılının tüm dünyaya ve ülkemize sağlık, huzur ve esenlikler getirmesini temenni eden Battalgazi Belediye Başkanı Osman Güder, “Yaklaşık beş yılımızı tamamlamış olduk. Tüm arkadaşlarımın bunda emeği var. Emeklerinden dolayı herkese teşekkürlerimi ifade ediyorum. Ahenkli ve uyumlu bir şekilde bu dönemi tamamlamış olduk. Çok güzel hizmetlere hep beraber imza atmış olduk. Sıkıntılı süreçler Battalgazi bölgesinde yeni yerleşke yerlerinin açılmasına vesile oldu. Sıkıntılı süreçlerde krizi fırsata çevirdik. Ve sonuç olarak meyvelerini almış olduk. Şükürler olsun ki, ‘belediyeden talebimiz oldu, bu talebimiz yerine getirilmedi’ şeklinde bir ifadeyle, cümleyle karşılaşmadık. Bu da çok önemli bir meziyet, başarı olarak addediyorum. Deprem sonrasındaki süreçte insanları çadıra kavuşturmak, konteynere kavuşturmak, onların yiyecek, giyecek ihtiyaçlarını karşılamak gibi çalışmalarımız oldu. 2023’ün son üç ayı yapmış olduğumuz çalışmaları hızlı, seri şekilde anlatmaya çalıştık. Yapmış olduğumuz çalışmalarla hakikaten Battalgazi’ye bir katma değer sağladığımızı düşünüyorum. Aldığımız bayrağı hep daha ileriye taşımaya çalıştık” ifadelerini kullandı.

Battalgazi Belediye Meclisi, Ocak ayı olağan toplantısı 2’inci birleşimin 1’inci oturumu için 9 Ocak Salı günü saat 14:00’te Battalgazi Belediye Meclisi Toplantı Salonu’nda yeniden bir araya gelecek.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MALATYA’NIN BATTALGAZİ İLÇESİNDE 6 KATLI
Sıradaki Haber Hasarlı binada asansör boşluğuna düşen şahıs ağır yaralandı