Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Bülent Avşar Malatya Olay Gazetesin de seslendi; Davamızın Neferiyim

Ali Aladağ…:Malatya Olay…:
Bülent Avşar “Dün olduğu gibi bugün de ve bundan sonrası için de Milliyetçi Hareket davamızın bir neferi olmaya devam edeceğiz.”dedi.

Bu haberin fotoğrafı yok

Bülent Avşar Malatya Olay Gazetesin de seslendi; Davamızın Neferiyim

Milliyetçi Hareket Partisi önceki İl Başkanı Bülent Avşar, Malatya Olay Tv-Malatya Olay Gazetesi-Hanbey Medya Grup, Malatya Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili ve Dünya Basın Federasyonu Malatya Başkanı Ali Aladağ’ı ziyaret etti.

Usta-Duayen Gazeteci Ali Aladağ’la görüşmesin de MHP’nin önceki il başkanı Bülent Avşar şu açıklamada bulundu:

"Bir

“Görevimiz ne olursa olsun milletimize ve ilimize hizmet için çalışmaya devam ediyorum. İl başkanı olmak ya da olmamak, nereden olmak ya da olmamaktan çok davamızın liderimizin ve ve partimizin Milliyetçi hareketin neferiyiz.

"Bir

Kutlu davamızın ilk günden beri neferi olarak yol yürüyorum.” şeklinde konuştu.

Usta Duayen Gazeteci Ali Aladağ, “Gazetecilerin sürekli yanında olan dava ve yol arkadaşım Bülent Avşar’ın ziyareti bizi fazlasıyla mutlu kıldı.

"Bir

Var olsun Bülent Avşar her daim Gazetecilerin yanın da yer almıştır. Ziyareti ve sohbeti ile gönüllere dokunan Avşar’a teşekkür ediyorum”dedi.

AVŞAR "GEÇMİŞ OLSUN…"…:

Avşar, Kahramanmaraş merkezli depremde Malatya’nın içler acısı bir durum içinde olduğunu belirterek, “ Malatya Kahramanmaraş merkezli depremde çok büyük yara aldı. Bu süreçten sonra bir çok dostumuzu, arkadaşımızı kaybettik. Nihayetinde herkes kendi telaşına düşmesi sebebiyle birbirimizi arayamadık soramadık. Bugün 6 Şubat’tan itibaren sahada olan Basın mensubu arkadaşlarımıza bir ziyaret gerçekleştirip geçmiş olsun dileklerimizi sunmak istedik.Rabbim bir daha bu afetleri güzel ülkemize, memleketimize yaşatmasın inşallah.”  dedi.

BİZDE MERHAMET OLMADIĞI SÜRECE…

Depremi ranta çevirmek isteyenleri Allah’a havale eden Avşar, “Deprem sonrası özelliklede dar gelirli vatandaşlarımızın yıkılan evleri ve ev bulamama sıkıntısını, akabinde ev sahiplerinin vicdansızlıklarını izledik. Ev kiraları aldı başını gidiyor. Ev sahipleri 15,000 TL ve daha yüksek meblalarda evlerini kiraya vermekteler. Bugün deprem öncesi kiraya verilen 3 veya 4 bin olan kiraların ev sahipleri tarafından fahiş fiatlara yükselmesi hakikaten vicdansızlıktır. Bu konuda devletimizin acil önlemler alması gerekiyor.'Deprem bölgelerinde sağlam kalan dairelerin kiraları fahiş şekilde yükseldi.. Allah, doğal afetleri ranta çeviren leşçi akbabaların belasını versin!” ifadelerini kullandı.

DEPREMDE ZENGİN OLANLAR 

MHP Malatya Önceki dönem İl Başkanı Avşar, “ Şunu belirtmekte fayda var. Depremi ranta çevirip, Allah korkusu olmayan kamu çalışanlarını biliyoruz. Yeri ve sırası geldiğinde bunları tek tek açıklayacağız. Malatya’da depremi ranta çevirip zengin olan, bir malı 5 katı belirterek faturalandıran, bir işin gerçek maliyeti 1 lirayken 100 liraya fatura edip işin bitip bitirilmediğine bakılmaksızın parayı aktaran bir çok insanı biliyoruz. Devletimizi bir çok konuda zarara uğratan kurumları da biliyoruz. Bunları dediğim gibi yeri ve zamanı geldiğinde açıklayacağız.” dedi.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MALATYA’NIN BATTALGAZİ İLÇESİNDE 6 KATLI
Sıradaki Haber Hasarlı binada asansör boşluğuna düşen şahıs ağır yaralandı