Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Sonra Yardımcısı Yılmaz’da Gürkan'ı ve Malatya Büyükşehir’i örnek gösterdi

Ali Aladağ…:Malatya Olay…:
Övgü ile Örnek gösterilmek…Yaşadığımız Malatya’nın Başkanı…Malatya Büyükşehir Belediye başkanı…Şehr-i emin…

Bu haberin fotoğrafı yok

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Sonra Yardımcısı Yılmaz’da Gürkan'ı ve Malatya Büyükşehir’i örnek gösterdi

Selahattin Gürkan…Övgü ile örnek gösterildi…

AK Parti Grup Toplantısı’nda Milletvekillerine hitap eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı hizmetleri örnek göstererek, “Bay Kemal şöyle yerinde gidip bir görsün Malatya’ya baksın. Baksın da belki bunları nasıl yapmışlar der” şeklinde konuştu.
Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin son dönemlerdeki hizmet atağı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’dan övgü aldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde gerçekleştirilen AK Parti Grup Toplantısı’nda milletvekillerine hitaben yaptığı konuşmada, Malatya Büyükşehir Belediyesi’ni örnek göstererek çeşitli videolarla Türkiye’deki belediyelerin geldiği noktayı hatırlattı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmaları sırasında Malatya Büyükşehir Belediyesi’nden bahsetmesi ve kamuoyuna izlettirdiği videolarda, Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan hizmetlere yer vermesi Malatyalıların haklı olarak göğsünü kabarttı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Elazığ depreminden sonra hemen bir yılı doldurmadık. Oradaki biten konutların teslim törenini yaptık. Yılsonuna kadar kalanını da yapıp teslim edeceğiz. Bay Kemal bu kadar kısa zamanda nasıl bitti diye gidip görsün. Malatya’yı gidip görsün. Görsün ki, belki nasıl da bunları yapmışlar der” ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan konuşmasına, “Şu salgın ortamında bir başarı hikâyesidir. Aynı şekilde belediyelerimiz hem hizmetlerine hem de yatırımlarına devam ettiler, farklarını belli ettiler. AK Parti; hizmet etmek, eser üretmek, yatırım yapmak, şehirlerini geliştirmek isteyen hiçbir belediyenin mazeretlerin arkasına sığınamayacağı yerel yönetimler sistemine sahiptir” dedi.
Videolarda Malatya Büyükşehir Belediyesi hizmetlerine yer verildi
Cumhurbaşkanı Erdoğan daha sonra AK Partili belediyelerin ürettiği benzersiz şehirlerin videolarını izlettirdi. 3 dakikalık videoda Malatya’daki parklar, yaşam alanları ve müzelerin yer alması dikkat çekti. Selahattin Gürkan başkanlığında son dönemlerde hizmet atağına geçen Malatya Büyükşehir Belediyesi’nin Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan övgüler alması Malatyalıları mutlu etti.

Malatya bugün de…Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Yardımcısı…Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’ı ağırladı…

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz’da…Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan’a övgüler yağdırıp örnek gösterip Malatya Büyükşehir belediyesini yatırımcı hizmet yapan belediye olduğunu anlatıp “Örnek alınmalı” dedi.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, “Selahattin bey ve ekibine yürekten teşekkür ediyorum. Malatya Başka belediyelere de hizmette örnek olsun.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanımızı ve ekibini ben yürekten kutluyorum.  Bütün ilçe belediyeleriyle bir laf üstüne laf değil taş üstüne taş koyduğu için, bu kadar hizmeti gerçekleştirdiği için Türkiye'nin bütçeye oranla yatırımı en yüksek belediyelerinden öncü belediyelerinden olduğu için yürekten teşekkür ediyorum. İnşallah başka belediyelere de örnek olsun diyorum. “dedi…

Fazla lafa gerek var mı?

Türkiye’mizin Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz, Malatya’nın Başkanı Selahattin Gürkan’ı örnek gösterip övgü ile bahsediyor…

Şehrimizin Başkanına övgü dolu sözler ve Türkiye’de ki belediyelere örnek gösterilmesi göğsümüzü kabarttı…

Depremle yerle bir olan…Malatya…Bu yükün altında ancak Malatya'nın Başkanı Gürkan kalkar…

Buna Malatyalılar yürekten inanıyor…

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MALATYA’DA, TORBACI OLARAK TABİR EDİLEN
Sıradaki Haber Malatya’da uyuşturucu operasyonu: 4 tutuklama