Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Duayen-Usta İsim Ali Aladağ; Türkiye’nin Gözdesi Dore Okulları tarafından yılın gazetecisi seçildi

U. Hanbey Aladağ…: Malatya Olay…:
Eğitim alanında ilklere imza atan-genç ve başarılı yönetim kadrosu ile Çağrı Avcu başkanlığında yoluna devam eden Dore okulları tarafından Usta-Duayen isim Ali Aladağ, yılın gazetecisi seçildi.

Bu haberin fotoğrafı yok

Duayen-Usta İsim Ali Aladağ;

"Bir

Türkiye’nin Gözdesi Dore Okulları tarafından-

"Bir

Yılın gazetecisi seçildi…

"Bir

Türkiye’nin Gözde Eğitim Kurumu Dore Okullarının Antalya’da 24 Kasım Öğretmenler Günü Galasında ödüller de dağıtıldı.

"Bir

Yaparsa Dore Okulları yapar…Dillere destan Dore Okullarının Galası Türkiye’de ses getirdi. Yılın en iyilerinin seçildiği ödül törenin de Malatya’nın emektarı Türkiye’nin ilk özel televizyonu Kanal 6’da da hber Müdürlüğü yapan Malatya Olay Tv-Malatya Olay Gazetesi’nin gece-gündüz sahada olan evi-ofisi depremde yıkılmasına rağmen halka haber vermek için zor şartlar da görev yapan mesleğin usta duayeni Ali Aladağ’a da yılın gazeteci ödülü verildi.

"Bir

USTA-DUAYEN GAZETECİ ALİ ALADAĞ “EĞİTİMLE VE ACIYLA YOĞRULAN MALATYA ADINA BU ÖDÜLÜ ALIYORUM…”

"Bir

Usta Duayen Gazeteci Ali Aladağ ödülünü aldıktan sonra bir de konuşma yaptı. O anlar Ünlü Yönetmen Haydar Işık ve Gazeteci Murat Çetin tarafından kaydedildi.

"Bir

Aladağ, 6 Şubat’ran bu yana zor şartlarda görev yaptıklarını aktarıp “Bu ödülü Malatya ve Malatyalılar tüm gazeteci kardeşlerim adına alıyor, Dore okullarına Çağrı Avcu ve ekibine teşekkür ediyorum. ”dedi.

"Bir

Malatya Olay Tv…:Malatya’nın Yetiştirdiği Usta-duayen isim Ali Aladağ yılın Gazetecisi seçildi…

 

Dore okullarının gecesin de Malatyalı başarılı isimler de ödüllendirildi…Çağrı Avcu, MİAD Başkanı Yunus Akdaş, Eğitim Gönüllüsü iş insanı MEV Yöneticisi Sadık Sadık Dönmezer, Yönetmen Haydar Işık, Gazeteci Ali Aladağ, Galata Üniversitesi Rektörü Özgül Çengel, TBMM’de Başdanışman Mehmet Haluk Akşit fibi isimler de ödüllendirildi. Malatyalı Genç Girişimci Eğitimci Çağrı Avcu ve ekibi bir ilke imza atmanın gurunu yaşadığını ifade etti

"Bir

ÇAĞRI AVCU “YENİ EĞİTİM KURUMLARI VE ÜNİVERSİTE PROJEMİZ VAR…”

Türkiye’de eğitim alanın da parmakla gösterilen Dore Okullarının kurucusu Malatyalı Çağrı Avcu, hedefinde yeni eğitim kurumları ve Üniversite olduğunu söyledi.

"Bir

DORE OKULLARININ GALA GECESİNE KİMLER KATILDI…:

"Bir

Dore Okulları, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Antalya’daki bir otelde Gala düzenledi. Özlem Yıldız’ın sunuculuğunu üstlendiği gecede manken Ece Gürsel, Tuğba Özay, sunucu Bircan Bali, oyuncu Coşkun Göğen, Yüksel Arıcı, Ümit Okur, Mehmet Kefli, Açelya Elmas, Yıldız Asyalı, yönetmen Haydar Işık, şarkıcı Tayfun Duygulu, Seçil Tuna, Malatya İş İnsanları Derneği Başkanı Yunus Akdaş, İNTİSAD Genel Başkanı Selahattin Par, Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İdris Taş, Klass Medya Yönetim Kurulu Başkanı Muammer Kapucuoğlu, Galata Üniversitesi Rektörü Özgür Çengel, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri İstanbul Şubesi Dernek Başkanı Önder Çelik, Malatya Eğitim Vakfı Ankara Şube Başkanı Haluk Akşit, iş insanı Ahmet Muhtar Kızıltan, Malatya İş İnsanı Sadık Dönmezer ve Sedat Ay, İş İnsanı Marina Teplitska, ANTIAD Başkanı Bilal Köleoğlu, Incity Dergisi sahibi Güldal Siğinç, Milli Sporcu Mehmet Aygün, Kepez Belediyespor Başkanı Hakan Çatal, Hayta Yörük Türkmen Federasyonu Genel Başkanı ve Kanaat Önderleri Kurucu Başkanı İbrahim Bodur, Doktor Serhat Sığırcı, Uzman Psikolog ve Yazar Yeşim Akıncı, Huzurevi Müdiresi Esra Babacık gibi isimlerin katılımıyla gerçekleşti.

"Bir

Bu arada Dore Okullarının Malatya’da da eğitim alanın da yatırım yapacağı Çağrı Avcı tarafından ifade edildi.

DORE OKULLARI İLKLERE İMZA ATIYOR…:

"Bir

Teşekkürler Dore Okulları…: Malatya’nın Yetiştirdiği Usta-duayen isim Ali Aladağ yılın Gazetecisi seçildi…Dore Okulları Çağrı Avcu ve ekibi ilklere imza atıyor…

"Bir

Yılın Gazetecilik Ödülü…Ödül Antalya’da alındı Malatya adına…Malatyalılara armağan…

"Bir

"Bir

"Bir

"Bir

"Bir

"Bir

"Bir

ÖDÜLÜ TORUN MUHAMMED FIRAT TOPER İLE ALİ ÖMER ALADAĞ;

"Açıklama

MALATYALILAR ADINA TESLİM ALDI…:

"Açıklama

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Malatya Star Haber...:
Malatya’nın Yarısı Arabesk
Sıradaki Haber SOSYOLOJİ PROFESÖRÜNDEN MALATYA İÇİN ‘SOSYOLOJİK İNCİLER’: MALATYA’NIN YARISI ARABESK…VE DAHA FAZLASI…