Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Eren Topçu; AK Parti’de Yazıhan belediye başkan aday adaylığı başvurusunu yaptı

Ali Aladağ…:Malatya Olay…:
Yerel seçim öncesi siyasi partiler de adaylık başvuruları yapılıyor. Siyasetin genç ismi Eren Topçu; AK Parti’de Yazıhan belediye başkan aday adaylığı başvurusunu yaptı.

Bu haberin fotoğrafı yok

Eren Topçu; AK Parti’de-

"Açıklama

Yazıhan belediye başkan aday adaylığı başvurusunu yaptı…

"Açıklama

Malatya’nın Yazıhan ilçesinde AK Parti’den belediye başkan aday adayı başvurusuna kalabalık bir topluluk ile gelen Eren Topçu, ilçe başkanı Veysel Ateş’e dosyasını düzenlenen bir törenle teslim etti.

"Açıklama

AK Parti’den Yazıhan Belediye Başkan aday adaylığı başvurusunu yapan Eren Topçu yaptığı konuşmada da önemli mesajlar verdi. Belediye başkan aday adayı Eren Topçu konuşmasın da şunları söyledi: “Sayın ilçe başkanım değerli teşkilat mensubu arkadaşlarım ve kıymetli hemşerilerim. Önce kısaca kendimi tanıtayım ben ziraat mühendisi Eren Topcu Yazıhan Buzluk köyü doğumluyum. yani içinizden biriyim, geçen dönemde aday adayı olmuştum ancak nasip olmamıştı.

"Açıklama

Sayın ilçe başkanım Ak partimizin değerli üyeleri ve kıymetli hemşerilerim ülkemizde 6 Şubat‘ta olan depremde ölenlere Allah’tan rahmet yaralananlara Rabbimden şifalar diliyorum bir daha böyle afetlerin yaşanmaması düşüncesiyle tekrar sizleri selam ve saygılarımla selamlıyorum.

Malatya Olay Tv…:Eren Topçu AK Parti'de Yazıhan belediye başkan aday adayı oldu…

İlçemiz Yazıhan’ın sorunlarına kalıcı çözümler üretmek ve Malatya’nın parlayan yıldızı yapmak için Büyükşehir belediyemiz, il ve ilçe teşkilatımız ve milletvekillerimiz ile uyumlu çalışarak ve vatandaşlarımızın inancıyla belirlediğimiz hedeflere ulaşmak İçin, 7 gün 24 saat çalışma prensibi ile ilçemize hizmet etme gayreti ve çabası içerisinde olacağım.

Günümüz yerel yönetimlerde hakim olan katılımcı ve şeffaf yönetim biçimi tüm kararlarımızda temel ilkemiz olacaktır.

"Açıklama

Bu ilkeler ışığında alt yapıdan üst yapıya, eğitimden kültüre, sosyal belediyecilik uygulamasından e belediyeciliğe kadar her alanda hizmetler geliştireceğiz.

Genel başkanımız ve ak partimizin yetkili kurulları aday adayları arasında yapacakları değerlendirme sonucunda şahsımı bu göreve layık gördükleri taktirde onların bu güvenine layık olacağımı ve Yazıhan için en iyi hizmetleri ekibim ile beraber üreteceğime inancım tamdır.

"Açıklama

Yerel yönetimler bir bayrak yarışıdır ve bu yarış partimizde demokratik bir olgunluk içinde sonuçlanacaktır.

Yazıhan İlçemizin daha yaşanabilir bir ilçe olması için projelerimiz ile buluşturmak için desteğinizi bekler en içten saygılarımı sunarım.

"Açıklama

Allah’a emanet olun, sağ olun, var olun.”

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

MALATYA’NIN BATTALGAZİ İLÇESİNDE 6 KATLI
Sıradaki Haber Hasarlı binada asansör boşluğuna düşen şahıs ağır yaralandı