Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Üyelik
Üye Girişi
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya

Fatih Belediye Başkanı Turan’ın Sami Er İtirafı Gündemi Sarstı

Malatya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sami Er için önceki dönem beraber çalıştığı Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan’dan emekli ol itirafı gündemi sarstı.

VİDEOYU PAYLAŞ

Malatya’da yerel seçimin hayli kızıştığı adayların açıklandığı ve çalışmaların hızlandığı dönemde Ak Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sami Er için önceki dönem beraber çalıştığı İstanbul Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan’dan gelen itiraf seçmen tarafından hayal kırıklığıyla karşılandı.

 

“Artık yeter, yaşlandın. Meclis üyesi yapalım seni”

İstanbul Fatih Belediye Başkanı Mehmet Ergün Turan’ın parti üyeleriyle yaptığı konuşmasında Sami Er için “Artık yeter, yaşlandın, meclis üyesi yapalım seni” sözleri Ak Parti Malatya seçmeni için üzüntüyle hayal kırıklığı olarak karşılandı.

 

Sami Er için neler söylendi? İşte o sözler. 

“Sami bey benim otuz, otuz beş yıllık arkadaşım. Mesela oraya aday da olmadı. Ben onu aslında istifa ettirdim. Dedim ki bu dönem meclis üyesi yapalım seni artık yeter. 60 yaşını geçmişti, meclis üyesi yaparız ama tecrübeli, düzgün, sadakatli beyefendi özelliği olan birisi. Oraya aday olmamasına rağmen Malatya’ya gitmemesine rağmen bir sefer ankara’ya gitmemesine rağmen ismi gündeme geldi.”

Editörden Not: Mehmet Ergün Turan’ın emeklilik yaşı gelmemiş mi acaba? Videodan görüldüğü üzere kendisininde yaşı 60’ı geçmiş.

DİĞER VİDEOLAR