19 Mayıs Atatürk’ü anma; Gençlik ve Spor Bayramını kutluyoruz
Haber
19 Mayıs 2021 - Çarşamba 03:23
 
19 Mayıs Atatürk’ü anma; Gençlik ve Spor Bayramını kutluyoruz
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… Malatya'da çeşitli etkinliklerle 19 Mayıs kutlamaları start aldı...Atamızın bizlere armağan ettiği 19 Mayıs, coşku ve heyecanla pandemi gölgesin de kutlanıyor.
Kültür Haberi
19 Mayıs Atatürk’ü anma; Gençlik ve Spor Bayramını kutluyoruz

19 Mayıs Atatürk’ü anma;

Gençlik ve Spor Bayramını kutluyoruz...

Türkiye’nin dört bir yanında olduğu gibi Malatya’da Ay-Yıldızlı bayraklarla donatıldı. Şehir de gezici otobüsle 19 Mayıs coşkusu vardı.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Malatya’da Atatürk anıtına çelenk sunumu yapılacak ve gün boyu kutlamalar sürecek.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Vali Aydın Baruş, Büyükşehir belediye başkanı Selahattin Gürkan, Battalgazi belediye başkanı Osman Güder, Yeşilyurt belediye başkanı Mehmet Çınar, ESOB Başkanı Şevket Keskin ve MHP Yeşilyurt ilçe başkanı Mehmet Ali Kaya ve bir çok yönetici tarafından kutlama mesajları yayımlandı.

19 MAYIS PROGRAMI…

Açıklama yok.

Türkiye genelinde olduğu gibi Malatya'da da 19 Mayıs Atatürk'ü anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlama coşkusu var. Türkiye genelinde aynı anda İstiklalk Marşımız okundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, tüm yurtta aynı anda okunan İstiklal Marşı'na eşlik etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla tüm yurtta aynı anda okunan İstiklal Marşı'na Çankaya Köşkü’nden eşlik etti.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: 19, Mayıs, Atatürk’ü, anma;, Gençlik, ve, Spor, Bayramını, kutluyoruz,
Yorumlar
Haber Yazılımı