Adnan Çoban Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti
Haber
27 Kasım 2021 - Cumartesi 17:48
 
Adnan Çoban Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika… Sıcak haber… İş İnsanı ve eski Malatyaspor Yöneticisi Adnan Çoban Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti. Çoban, tüm taraftarları Yeni Malatyaspor-Galatasaray maçı öncesinde destek olmaya davet etti.
Gündem Haberi
Adnan Çoban Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti

Adnan Çoban Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti

İstanbul'da Gayrimenkul Emlak, İnşaat ve Su sktöründe faaliyet gösteren Adnan Çoban beraberinde arkadaşlarıyla birlikte Malatya Gazeteciler Cemiyetini ziyaret etti.  Ziyaret sırasında Yeni Malatyaspor'un sahipsiz olmadığını ifade eden Çoban "Malatyamız ve Malatya halkı , taraftarları ve Malatyaspor Kulübü köklü dğerlere sahiptir. Son iki yılda yapılan idari ve mali yanlışlar, parçalanmalar, bölünmeler, tahrip edilen değerler, takımın marka değerinin düşmesi, sportif başarısızlık,

Malatyalı iş insanları olarak bizleri ziyadesiyle üzmüştür.  Hedefleri olan bir yönetim anlayışı ile ayrıştırıcı değil tüm şehirle bütünleşip güven ortamını kurmak, sözde değil, özde birliği sağlamak, birlikte yönetmeye, bilgi brikimimizi, gücümüzü çağdaş ve şeffaf bir yönetim anlayışıyla bütünleştirmek ve her alanda sportif başarılar elde etmek  ve Malatya'mızı hak ettiği yerlere taşımayı hedefliyoruz. Biz bu şehri biliyoruz, burada doğup büyüdük bu şehre ve Malatyaspor sevdalısıyız. Kongre kararı alındığı takdirde her zaman göreve hazır olduğumuzu tüm Malatya kamuoyunun takdirine bırakıyoruz" diye konuştu. 

Adnan Çoban MGC'ni Ziyaret Etti

Yeni Malatyaspor'dan her zaman taraf olduklarını ifade eden MGC Başkanı Vahap Güner, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek "Sayın Adnan Çoban ve arkadaşlarına ziyaretleri için teşekkür ediyoruz. Konre zamanı adayların olması bizleri memnun eder, ancak şuan için ilk yarıda oynanacak karşılaşmalarda Yeni Malatyaspor'a her zamankinden daha fazla destek olmalıyız. Önce ligde kalmayı sağlayalım, kongre zamanı da adaylarımızın yarışması kulübümüzün lehine olacaktır" diye konuştu.

Ziyarette Adnan Çoban, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Vahap Güner ve Gazeteciler Cemiyeti Başkan Vekili Ali Aladağ'la sohbet etti.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: Adnan, Çoban, Malatya, Gazeteciler, Cemiyetini, ziyaret, etti,
Yorumlar
Haber Yazılımı