AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Özhaseki’den Malatya^nın Başkanı Gürkan’a hizmet övgüsü
Haber
17 Kasım 2021 - Çarşamba 22:04
 
AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Özhaseki’den Malatya^nın Başkanı Gürkan’a hizmet övgüsü
Ali Aladağ…:Malatya Olay…: Son dakika…Sıcak haber… AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Ankara’da düzenlenen Gençlik Festivali kapsamında Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından açılan standı ziyaret ederek, Başkan Gürkan ile bir süre sohbet etti.
Gündem Haberi
AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Özhaseki’den Malatya^nın Başkanı Gürkan’a hizmet övgüsü

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Özhaseki’den;


Başkan Gürkan’a hizmet övgüsü...

Gençlik ve gastronomi alanında açılan Malatya standını ziyaret eden AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki’ye, AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenci ile birlikte kalabalık bir heyet eşlik etti. Ziyaret sırasında konuşan AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, “Malatya şehri son yıllarda ortaya koymuş olduğu performansla adeta göz kamaştırıyor. Belediyecilik alanında çok güzel hizmetler yapılıyor.

Selahattin Başkanımızı yıllardan beri tanıyorum. İlçe Belediye Başkanlığı döneminde, Tarihi Kentler Birliğinde hep beraber oluyorduk. Büyükşehir Belediye Başkanlığında da haliyle yakından takip ediyorum. Allah kolaylıklar versin. Güzel işler ve çok büyük yatırımlar yapılıyor bunların farkındayız. Yaptığı hizmetlerden dolayı her zaman bizim gurur kaynağımız olmuştur. İnşallah bundan sonrada Malatya’ya en güzel hizmetleri yapmaya devam edecektir” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki ve beraberindeki heyete Malatya mutfağına özgü yemek ve tatlılardan ikram etti.

Kaynak: (Malatya Olay) - Malatya Olay Editör: Ali Aladağ
Etiketler: AK, Parti, Yerel, Yönetimler, Başkanı, Özhaseki’den, Malatya^nın, Başkanı, Gürkan’a, hizmet, övgüsü,
Yorumlar
Haber Yazılımı